SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na polepszenie sylwetki do wakacji ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Siema,
Cwicze od zeszlych wakacji, ale nie calkiem systematycznie + pozwalalem sobie na libacje, nie przestrzeganie diety itp itd.
Ale progres jako taki jest, polepszyla sie sylwetka, wydolnosc, sila. Niestety zostalo mi troche tluszczu na brzuchu, a mianowicie boczki :/
Waze 84kg przy 179cm wzrostu. Dzisiaj postraam sie wrzucic foty sylwetki.
Chcialbym reszte tego co mam w miesnie i przy tym zrzucic resztki tluszczu.
Myslalem nad Trening Spartan

+ FBW w niedziele
Do tego dochodzi jazda na rowerze ktorym jezdze do szkoly ( w jedna strone ok. 3km )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Chodzi o to ze ten plan treningowy jestem w stanie wykonac tam gdzie cwicze... daloby rade te nogi jakos wcisnac w ten plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Już zakładałeś najpewniej temat na forum. Jeżeli Twoim celem jest poprawa sylwetki do ''wakacji'' ( nie jestem w stanie tego zrozumieć ) to przestaniesz po okresie letnim. Ustal konstruktywny cel i przestać się obijać prowadząc niezdrowy tryb życia. Masz wybór, nikt Cie nie zbawi :)

Innymi słowy, takim pseudo programem nie spalisz tkanki tłuszczowej, lepiej wybierz się w teren i pobiegaj, porób interwały, trzymaj się adekwatnie swojego bilansu kcal w diecie i powinno coś ruszyć, ale nie spodziewaj się cudów po swoim trybie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Nie pisalem nigdzie, ze zamierzam przestac po wakacjach. Moj tryb zycia tez nie jest taki calkiem niezdrowy, ale nie jest tez perfekcyjny.... Po prostu sie troche pogubilem, chcialbym wyrobic sobie miesnie, ale jako, ze wakacje sie zblizaja to chce zrzucic troche sadla :P Slyszalem, ze ten trening spartan bardzo dobrze sie do tego nadaje bo to takie polaczenie cardio, interwalow i treningu silowego. Nie wiem za bardzo jak to wszystko polaczyc, moze tak? :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gdzie słyszałeś takie opinie?

Można było tak Twoją percepcję zrozumieć, czytając Twoją wypowiedź :)
Jeżeli będziesz się trzymał sportu długo, długo to chwała Tobie.

Personalnie mógłbym Ci zaproponować biegi w terenie i interwały.
Dorzucając do tego trening całego ciała.

Jeżeli naprawdę chcesz spróbować tego ''treningu spartan'' to tylko nazwa która zachęca właśnie takich ludzi jak Ty, to zacznij ćwiczyć i przez pryzmat własnego doświadczenia będziesz mógł się wypowiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Jakie interwaly bys polecil ? Mam w domu orbiter jak cos, Ten trening calego ciala moglbym robic przy pomocy samych hantli + drazek ? ciezar na 1 hantel to 8kg+2kg hantelek. Silka na ktora chodze w godzinach w ktorych cwicze jest pelna i nie zrobie tam FBW :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mógłbyś, ale te sztangielki są skrajnie małe. Możesz poćwiczyć z obciążeniem własnego ciała.
Jesteś pewien, że nie będziesz w stanie wykonać podstaw na wolnych ciężarach?

Przysiad, Podciąganie, Martwy Ciąg, Wyciskanie na płaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Przysiady, podciaganie, pompki roznego rodzaju - to moge robic nawet w domu, na silce jest taki tlok ze trzeba czekac az sie lawka zwolni ;x na FBW nie ma szans....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Dzisiaj zamiast silki mam zamiar porobic pompki - klasyczne, na triceps, na kostkach, zeby troche nadgarstki i kostki wzmocnic. Myslalem tez nad ulozeniem sobie takiego alternatywnego planu weldug ktorego cwiczylbym w dni gdzie musialbym sobie silownie odpuscic. Moglbys cos zaproponowac? Mam do dyspozycji drazek, 2x hantle po 10kg no i wlasnie cialo :D Brzuch cwiczyc w dni aerobowe czy silowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skoro nie jesteś w stanie zrobić ( tak naprawdę ) treningu całego ciała na siłowni, to podziel grupy mięśniowe, aczkolwiek to nie jest zalecane początkującym ( trening dzielony ) ale taka intensyfikacja 'zadziała' lepiej niż ćwicząc z obciążeniem własnego ciała w domu.

Nade wszystko mógłbyś to wykonać w ten sposób. (10 kg sztangielkami świata nie zwojujesz)
1.PrzysiadySSWykroki x4-5
2.Podciąganie na drążku SS Wiosłowanie sztangielką x4-5
3.Pompki SS Rozpiętki sztangielkami x4-5
4.Arnoldki SS Unoszenie sztangielek na boki x3-4
5.Unoszenie sztangielek SS Unoszenie sztangielek chwytem młotkowym x3-4
6.Pompki odwrotne SS Unoszenie jednorącz sztangielki zza głowy x3-4

To taki prowizoryczny plan treningowy tak żeby dostarczyć jak najwięcej krwi do mięśni. ( Ponieważ z taką ilością sprzętu potencjał efektów może się bardzo szybko wyczerpać ) Możesz także spojrzeć w dział trening w domowych warunkach i popatrzeć na przykładowe plany. Ustal sobie konstruktywny cel.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-04-27 17:01:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
Ew. moge podzielic trening ja tradycyjny 3x w tygodniu np. Poniedzialek: Klata + triceps, Sroda: Plecy + biceps, Piatek: Batki, nogi i przedramie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 82
o co chodzi z tym " SS " ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na maszynie. Prosze o pomoc

Następny temat

Plan do oceny !

WHEY premium