SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening na poprawę sylwetki?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
Witam, mam pytanie odnośnie poprawy swojej sylwetki. Na początku trudno mi jest określić swoją sylwetkę, niestety jestem dość szeroki w biodrach co skutkuje tym, że nie mam widocznej " V " mam też trochę tłuszczu. Kilka miesiecy temu zacząłem cwiczyc na siłowni, bez pomocy odżywek. Wiem także, że dieta to podstawa dobrej sylweki, ale nie mam sprecyzowanej dla siebie ( tu takze prosiłbym o podpowiedz) I teraz pytanie, jaki trening powinienem zastować, aby skutecznie zredukować tłuszcz i wyrzeźbić sylwetke? Który bedzie lepszy? Obwodowy czy na okreslone partie ciała?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 90

Wzrost: 182

Cel treningowy: redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa sylwetki

Staż treningowy na słowni: około 4 miesięcy

Uprawiane inne sporty: rower, piesze wędrówki

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): to co na profesjonalnej siłowni, bez ograniczeń.

Dieta: brak sprecyzowanej diety, mimo to staram sie jesc regularnie, ograniczam cukry, pieczywo.

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 645
trening na masę do tego po każdym treningu 20-30 min biegania , później rzeźba i na koniec redukcja , dodatkowo jakaś dieta którą pomogą ci skorygować w dziale odżywianie , do tego możesz 2 razy w tygodniu na basen i rowerek do domciu wieczorkiem popedałować .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening po splicie ??

Następny temat

brzuszek

WHEY premium