SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na poprawe sily bicepsow

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 958
Witam!
Tak jak w temacie. Czy ktos z was zna jakis dobry plan na sile bicepsow? Biceps chce cwiczyc raz w tygodniu z tricepsem. Teraz trenuje takim planem:
-uginanie przedramienia ze sztangelka: 4x8/7/6/5
-uginanie przedramiaon ze sztanga stojac: 4x8/7/6/5

Mój cel: wyciskanie-130kg, martwy ciąg-200kg, przysiad-180kg. Niestety z przysiadem i martwym się nie uda... kręgosłup :-/

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Powodow stagnacji moze byc wiele. Brak regenracji , zbyt dlugi trening jednym planem , przetrenowanie , bledy w dieci a nawet genetyka. Jak dlugo jedziesz jednym planem nie modyfikujac go?Jak wyglada dieta etc.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 958
diety wcale nie mam. tym planem cwicze ok miesiaca

Mój cel: wyciskanie-130kg, martwy ciąg-200kg, przysiad-180kg. Niestety z przysiadem i martwym się nie uda... kręgosłup :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Poczekaj poczekaj. Pomijajac fakt ze brak diety robi Ci za spora gorke to celem jest oglonie sila czy tylko stagnacja przy wzroscie bicepsa?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Problem może tkwić nie w samym schemacie treningu i nawet nie w diecie ile w sposobie wykonywania ćwiczeń. Musiałbym zobaczyć jak wykonujesz uginanie ramion, ile w tym jest pracy bicepsów, a ile zarzucania ciężaru plecami.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 958
Moim celem jest sila

Mój cel: wyciskanie-130kg, martwy ciąg-200kg, przysiad-180kg. Niestety z przysiadem i martwym się nie uda... kręgosłup :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6441 Napisanych postów 62193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776559
Nie ma diety = nei ma masy = nie ma siły

A dlaczego chcesz bicepsy ćwiczyć na siłę??

pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2008-04-17 15:32:48

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3691
bo widocznie mu jej brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 958
Jak to dlaczego bicepsy chce na sile cwiczyc? Przeciez to tez miesnie jak klatkia czy inne

Mój cel: wyciskanie-130kg, martwy ciąg-200kg, przysiad-180kg. Niestety z przysiadem i martwym się nie uda... kręgosłup :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań

Następny temat

Prosze o pomoc i wproawadzenie do tego świata :P

Wiecej