SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostac kuturystka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
Mam 16 lat. Cwicze od stycznia 2012. 26% tluszczu, 50kg, 154 wzrostu.(wczesniej 152 wzrostu i 61,5 kg) Chcialabym wystartowac kiedys w zawodach kulturystycznych. Jakie sa wymagania, przygotowania? O co w tym chodzi? Złapałam zajawke po tym jak kumpel kolezanki z silowni ma 18 lat i jest mistrzem polski w juniorach a zaczol cwiczyc jak byl w moim wieku. Jestem uzalezniona od silowni!!!! nie chce tego zmarnowac, chce cos z tym zrobic i chcialabym nawet teraz zaczac przygotowania!!!! cwicze 3-5 razy w tygodniu trening silowy. Glownie chcialabym sie dowiedziec jakie sa wymagania i przygotowania do amatorskich zawodów ;] Mam wyrobione miesnie ale jeszcze troche tluszczyku jest. Colepiej robic czy dalej walczyc z tluszczem i odrazu sie rzezbic czy zwiekszac mase miesniowa itp???

Wiek: 16
Waga: 50
Wzrost: 154
Staż treningowy: 10 miesiecy
Obwód pasa: 72
Obwód klatki piersiowej: 78
Obwód uda: 51
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): trening silowy, trx, spinning (czasami)
Stan zdrowia: bdb
Preferowane formy aktywności fizycznej: trening silowy
Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze): teraz dieta bezweglowodanowa
Cel/problem/opis : zbudowanie miesni i ladnej sportowej sylwetki kulturystycznej ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ekhem, czemu dieta bezwęglowodanowa i to w wieku kiedy jeszcze dorastasz i twój organizm potrzebuje również węglowodanów? REGULAMIN: wypełnij ankietę+wklej zdjęcia+zrzut z dziennika posiłków

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego koniecznie kulturystyka? mam na co dzien do czynienia z mistrzynia Europy i w zyciu bym nie chciala tak wygladac.. zastanow sie predzej nad czyms lzjeszym- fitnessem sylwetkowym
no i musisz zdac sobie sprawe, ze kobieta nie jest w stanie naturalnie osiagnac muskulature kulturystki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
no poszperam o tym w necie ;] jutro bede miec nowy plan treningowy to wrzuce ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy okazji wklej jeszcze zdjęcie sylwetki, do jakiej dążysz

No i czy rodzice wiedzą o Twoich planach i czy je akceptują?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-10-30 22:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
no wiedza ze cwicze, ze mam bzika na punkcie silki, o planach ze chce zrobic instruktora kulturystyki, trx i moze kieeedys crossfit tez ;] ale sie nie orientuja w temacie ;p o kulturystyce jeszcze nie gadalamz nimi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzióbek, jest różnica pomiędzy zrobieniem instruktora tego czy owego a zabawą w kulturystykę. To pierwsze jest osiągalne dla każdego, kto ma troche grosza i czasu wolnego, żeby na zajęcia chodzić (umiejętnościami grzeszyć nie trzeba), a tym, że się chce zostać kulturystką.

Kulturystyka i crossfit się nawzajem wykluczają.

....

No i pokaż w końcu fotę sylwetki, jaką chcesz zbudować, bo coś mi się zdaje, że chyba masz błędne wyobrażenie o kulturystyce kobiet

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-10-30 23:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
no wiem przeciez. ale kurs i tak za 4 lata bo musze technikum skonczyc (jestem w 1 kl) a teraz tez chce cos robic....nie tylko codzienny trening ;]nie odnalazlam sie w niczym (probowalam karate, noznej, siatki, z koszem moim ukochanym tez nic nie wypala ;[ ) wiec teraz moze czas zaczac z kulturystyka..:) musze osiagnac jakis wiekszy sukces sportowy w zyci...ochty dodaje mi pozbycie sie 11 kg !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz w końcu to zdjęcie ideału sylwetki czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
No co Ty chcesz byc babochlopem? Nie no zartuje


Fajnie ze sa dziewczyny ktore sie tym interesuja Ja takich nigdy nie spotkalem Generalnie rzecz biorac panie nie podchodza do silowni powaznie. Rob to co kochasz jesli jestes pewna ze to jest to. Niezaleznie od tego co powiedza inni. Musisz byc zdeterminowana; bo w tym sporcie czesto zdarza sie tak ze zycie weryfikuje Twoje plany. Trzeba umiec wytrwac pomimo wszelkich utrudnien jakie napotkasz bo praca nad sylwetka to proces dlugotrwaly. Nie kazdemu idzie jak po sznurku(kontuzje, wiele nieprzewidzianych problemow) i trzeba miec to na uwadze To nie jest sport tylko bardziej styl zycia i wybor ktory rzutuje na Twoja przyszlosc


PS

Masz chlopaka?

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-10-30 23:52:24

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

looo - Cel : Bikini Fitness ;-)

Następny temat

Tanka też marzy o FIT...

WHEY premium