SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostac kuturystka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13310

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ludziom nie przetłumaczysz, że to cukier a nie tłuszcz stoi za problemami z cholesterolem.

Wczoraj byłem świadkiem prowadzenia przez instruktorkę ze sporym zapasem tkanki tłuszczowej treningu dla grupki ludzi - włos się na głowie jeży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hubert: na Galerii jest jedna taka co jej brzuch wisi...a zajęć ma bardzo dużo

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
nie no jest moc tutaj widzę tylko szkoda że właścicielka nie potrafi skorzysta,z tego że przyciągnęła najznamienitsze osobistości tego forum !!! z jednej strony pozazdrościć z drugiej wspólczuć głupoty małolacie ehhh....

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
tzn. nie tylko tego forum źle się wyraziłam : moim zdaniem najznamienitsze w ogóle

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kolego masz racje trening czyni mistrza dlatego proponuje przepisać 100x mogę pomóc z naciskiem na to ostatnie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-01 14:55:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Przez błąd ortograficzny usuwasz mój post ? Czy dla tego że chcę pomóc ? Jeżeli przez błędy ort to gratuluje dla szefowej. Wykazałaś się ;)

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze wiesz dlaczego usunęłam post i nie dyskutujmy w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Właśnie zastanawiam się dla tego że nie widzę nic co by mogło być w moim poście naruszeniem regulaminu.

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dział Ladies to nie tablica ogłoszeń i oferowania swoich usług bez przyzwolenia władz forum.

Intryguje mnie również, jak ktoś (= Ty), kto za posiłek uznaje kisiel z płatkami owsianymi, tudzież chałwę, chce się pokusić o wyprowadzenie nastolatki do formy pro
Nie wspominając już o tym, że chyba sam sobie nie potrafisz poradzić z budową własnej sylwetki, skoro ważysz mniej niż szczupła dziewczyna o wzroście 160cm.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-01 15:42:14
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

looo - Cel : Bikini Fitness ;-)

Następny temat

Tanka też marzy o FIT...

WHEY premium