SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostac kuturystka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13388

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daruj sobie przepisywanie tej tanity, bo to g.wno jedno wielkie, które cuda z kosmosu pokazuje, a spamu się nam czytać nie chce

Chcesz się dowiedzieć czegoś? To może POCZYTAJ? Choćby po kolei wszystkie linki z regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
No wiec macie zdjecia mojej sylwetki ;] zdjecia robione zaraz po treningu (no moze nie sa za dobre). ostatnie zdjecie to wakacje czerwiec 2011-153 cm i 61,5 kg.

moja dieta
1. sniadanie: jajecznica z 2 bialek i 1 zoltka z pomidorem i szynka (ew. z pieczarkami, oliwkami, szpinakiem, papryka)
2. drugie sniadanie. jablko, lub gofry https://www.sfd.pl/_LC_Gofry_migdałowe_by_filonka-t824154.html ewentualni bulka ciemna z wedlina i salata bez masla ( do picia woda lub cola light) jest to posilek w szkole
3 obiad- kurczak ze szpinakiem lub z warzywami, raz w tygodniu ryz lub makaron(spaghetti-pomidory, kurczak) lub salatka: salata lodowa, kurczak, 2 starte jajka zalane jogurtem o% z ziolami
4. po treningu : shake bialkowy
5. kolacja: serek wiejski, owoc, czasem platki owsiane ale bardzo rzadko a jak wroce pozniej z treningu to nic.

dzisiejszy plan treningowy:
jest to trening interwalowy na 3 razy w tygodniu, intensywny. 3 obwody kazdy po 5 cwiczen, kazde cwiczenie wykonywane po 30 sek, po kazdym obwodzie 1 min przerwy. mam 3 obwody a b i c. np. 1 dzien a i b 2 dzien, a i c, 3 dzien b i c. podam szczegolowy plan jutro lub po jutrze niestety bo moj trenercio musi mi na maila wyslac albo wydrukowac ;/ organizacja-tragedia, ale trening wg mnie super. niektore cwiczenia: (podaje tu cwiczenia z wszystkich 3 obwodow nie poukladane na obwody bo nie idzie zapamietac) kolo piatku lu soboty skany calego planu jak na maila dojdzie ;] :
-diabelki
-wykroki z wypychaniem rak w gore, w nastepnym obwodzie w bok (hantle 4kg)
-skakanka...o__0
-wyskoki na skrzynie raz prawa raz lewa noga szybko
-martwy ciag z prostymi nogami ( hantle 2 po 4 kg)
-skosy najzwyklejsze prawy lokiec do lewego kolana z rowerkiem szybko
-wyciskanie gryfu 10 kg szybko nad glowe stojac
-wyjscie na skrzynie-przysiad-wyprost-zejscie
-zwykle przysiady szybkie
-swingi z wypchnieciem z kettlem 8 kg
-barki:proste rece na zmiane-przod-boki

*dieta i trening ukladane przez trenera

ps. mozecie wyslac linka do tej ankiety jakiejs bo sie nie orientuje gdzie to jest ;/ nie znam dobrze tej strony ;/









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
zdjecie wakacje 2011

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
.

Zmieniony przez - monika4510 w dniu 2012-10-31 21:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8204
Widząc Twoją dietę i przykładowe ćwiczenia na treningu powiem tak - łolaboga. Ten Twój trener skąd ma jakiekolwiek kwalifikacje - z egzaminu przez neta? Powiem wtrącając się lekko, że będziesz musiała nastawić się na zmianę żywienia i oswojenie z prawdziwymi ćwiczeniami siłowymi, bo to co przeczytałam to przypomina jakieś machanie byleby nic nie spalić. Jak się czujesz po takim treningu? Tylko ćwiczenia z obciążeniami dają REALNE i NAMACALNE efekty, takie coś jak powyżej możesz conajwyżej machnąć w dni nietreningowe jako aeroby przez tv.

Zmieniony przez - Smoothie w dniu 2012-10-31 21:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
Temat bardzo mnie zainteresował i czekałem na fotki :P Gratuluje przemiany ! Szkoda, że nie dałaś zdjęć w "normalnych" pozach, bo na podstawie powyższych nic nie można powiedzieć. Dieta i trening j/w do wymiany ale taka motywacja to już połowa sukcesu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
jestem padnieta po takich interwalkach. to trening na 2 miesiace max zeby zgubic tluszcz. potem bedzie cos innego...podobno trenng typowo silowy w 1 dzien np plecy, barki, brzuch, 2 dzien np nogi, brzuch itp, tak zebym sie mogla rzezbic. narazie jest to na wzmocnienie... lukasz i smothie czemu treningi dieta do wymiany???!!! to jezd zle na redukcje tkanki??? trener mowil ze spalam wzmacniam miesnie jak to robie i poprawiam kondycje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A Ty w kółko swoje Trening jest do dvpy, dieta też do poprawki, a tłuszczu nosisz na sobie dużo.

Jak widać nadal nie przeczytałaś regulaminu, więc ułatwię Ci sprawę (czytasz WSZYSTKO)
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2811
kuzwaa....to co w diecie nie tak? gdzie ja mam z tym isc?? wiem ze mam duzo tluszczu z tad trener zalecil narazie taki trening a potem rzezbe ale juz ja nic niewiem...dzieki za linka bd czytac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jak przeczytasz, to możemy pogadać.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

looo - Cel : Bikini Fitness ;-)

Następny temat

Tanka też marzy o FIT...

WHEY premium