SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę mieć nogi jak kobieta, nie jak facet...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Pomocy ! :( Co mam zrobić, jak ćwiczyć by 'wyrobić' sobie ładne, szczupłe zgrabne i przede wszystkim MAŁO umięśnione nogi ? Dołączam zdjęcie nóg w celu zobrazowania problemu...Mam 160 cm wzrostu.
Z góry dzięki za pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdjęcie całej sylwetki, wypiska z diety + anikieta z regulaminu. Nie widać na tym zdjęciu, żeby Twoje nogi były umięśnione

W jakim celu zakładasz topik na forum sportowym, skoro nie chcesz mięśni?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-09-23 14:03:50

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Nie chcę nazbyt umięśnionych nóg, ćwicząc i tak ich nie uniknę, ale chcę mieć w miarę możliwości jak najbardziej smukłe nogi, o tym mowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie masz zbyt umięśnionych nóg i bynajmniej masz je własnie jak kobieta a nie facet, bo faceci nie maja tłuszcuz na nogach - z reguły
nie smukłe ale kształtne to jedynie brakuje twoim nogom i niestety nie pomozemy ci mieć nogi jak szkapy z wybiegów bo to nie cel tego forum i nie cel diet i treningów, za to moge przepowiedzieć juz ci, ze dążąc do chudszych nog nabawisz sie dodatkowo grubego brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
obliques
nie masz zbyt umięśnionych nóg i bynajmniej masz je własnie jak kobieta a nie facet, bo faceci nie maja tłuszcuz na nogach - z reguły
nie smukłe ale kształtne to jedynie brakuje twoim nogom i niestety nie pomozemy ci mieć nogi jak szkapy z wybiegów bo to nie cel tego forum i nie cel diet i treningów, za to moge przepowiedzieć juz ci, ze dążąc do chudszych nog nabawisz sie dodatkowo grubego brzucha.
W jaki sposób ? Mogłaby Pani mi wyjaśnić skąd gruby brzuch przy wysmuklaniu nóg ? Nie znam się na tym kompletnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kazda z nas ma określona genetycznie budowę dotyczy to rozkładu tłuszczu i wielkości mięsni. Oczywiscie przykładajac sie do diety czy treningów mozna w pewnym zakresie zmieniac swój wygąda ale kobieta o sylwetce gruszki nigdy nie będzie szparagiem o chudych nogach (możesz wiecej przeczytać w arcie o sylwetkach - znajdziesz w regulaminie)
Odchudzanie to stres dla organizmu, dziewczyny chcac si epozbyc "grubych" ( czyt. kobiecych ) , nóg tna kalorie ponad miare bo chudną owszem ale nie tam gdzie chcą, a często przestają chudnąc, wiec pozbywają sie coraz to innych, ważnych dla zdrowia składników odżywczych lub chwytają diet ekstremalnych, az w koncu poziom kortyzolu przekracza norme, tarczyca strajkuje i kazde podniesienie kalorii ponad głodową (czyli prowadzącą do choroby) ilośc powoduje odłożenie sie tłuszczu w brzuchu, to dotyczy tez innych sylwetek.
dlatego jak sie porozglądasz dookoła na plaży zobaczysz jak wiele kobiet ma teraz wielgachne brzuchy, zła dieta, ciagłe glodówki ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mój plan ćwiczeń jest dobry? Co zmienić w odżywianiu?

Następny temat

Do oceny redukcyjna dieta.

WHEY premium