SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząc trenowac??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Witajcie,pisze ten temat poniewarz niewiem jak cwiczyc.Mam 13 lat i chcialem zaczac cwiczyc ale za sztangi sie nie bede bral bo to niezdrowe w moim wieku.Chcialbym sie dowiedziec ile razy dziennie robic pompki,brzuszki,hante podnosic.Czy cwiczyc rano i wieczorem czy moze raz dziennie ??ile seri i po ile ??Poprostu powiedzcie mi jak zabrac sie za cwiczenia w moim wieku.Z gory dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Cześć ! mam 16 lat 178cm wzrostu i 78kg wagi.
Zacząłem chodzić na siłownie i prosiłbym abyście mi pomogli dobrać odpowiedni trening, dietę i ewentualnie jakieś białka albo coś. :)
Jeśli macie czas to proszę pomóżcie mi.
Z góry wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Proponuje sie zajac jakims sportem ogolnorozwojowym np basen, pilka, siata, kosz etc. W tym wieku nie ma co sie brac za cw silowe

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
sztangi sie nie bede bral bo to niezdrowe w moim wieku.

te 35kg w twoim wieku wyciskałem ;p Ale nic w tedy nie ćwiczyłem. Wcale to noie jest takie nie zdrowe. Wszytsko zależy jak robisz, jezeli na normalnych kg to wszystko będize jak najbardziej ok :) Ale jak będziesz kombinował to juz moze byc gorzej.

ile razy dziennie robic pompki,brzuszki,hante podnosic.
najlepiej wieczorkiem albo popołudniu :) pamietaj nie przesadzaj, bo będzie cie mama rano z łóżka sciagała jak mojego kolege gdy pzresadził z cwiczeniami na brzuch,

ile seri i po ile
To zależy od twojej siły i ytrzymałosci. Na odległosc nie moge ci powiedzieć ;P Serie najlepiej 3,4 niewiecej :P

W tym wieku nie ma co sie brac za cw silowe
... Dlaczego? grunt to nie przesadzać, regularne ćwiczenie w tym wieku na małych ciężarach naprawde dużo da. tak czy siak, siła mu przyjdzie z wiekiem i masą.

proponuje sie zajac jakims sportem ogolnorozwojowym np basen, pilka, siata, kosz etc
Zgadzam się tylko z basenem. W tym wieku regularne pływanie kształtuje i poprawia twoja sylwetke :) Oczywiście tamte sporty też kształtują twoją kondycje co ci się bardzo sprzyda na treningach na siłowni w późniejszym czasie.

Ps, jeżeli coś źle napisałem to poprosze jakiegos znawce albo experta o poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
Mysle ze mógłbys ulozyc sobie trening domatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 636
Dobrym rozwiazaniem moze tez byc jakis sprot walki. Zapisz sie do jakiejś szkółki np. bokserskiej. Tam nie bedziesz pracował tylko nad technika waliki ale nad kondycja czy siła równiez. napewno ci sie to przyda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
zapisz się na basen..to tez wyrabia muskulatre chodz w mniejszym stopniu niż siłka...ale pomorze to Ci zbudowac kondycje i lekko muskulature..za kulturystyke wez się najwcześniej w wieku 17 lat pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
basen.. do znudzenia a moze jakis boks?

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
za kulturystyke wez się najwcześniej w wieku 17 lat pozdr
Dlaczego?ja zaczołem gdy miałem ~16,5 roku

Moze byś cie wszyscy nie powtarzali wypowiedzi innych?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Na basen staram sie chodzic raz w tygodniu a na styl walki bede chodzil po wakacjach na kickboxing.A co do tej masy (jestem zielony)to tu chodzi o przytycie??(wage??)czy o jakas mase miesniowa np.ktora daja odzywki ??
A tak podsumowujac,czyli jak bede cwiczyl rano i wieczorem i bede robil po 4 serie po 10 pompek,brzuszek,i hantlami to bedzie OK ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
starczy raz, wieczorem :)
Co do masy to się nie przejmuj, unikaj fastfoodów (mcDonalda itd, nie chodzi nam o tłuszcz tylko masę mięśniową, ale to ci przyjdize z wiekiem. Jedz płatki, jajecznice, ryby, ogólnie zdrowo się odżywiaj a będzie coś z ciebie.

4 serie po 10 pompek,brzuszek,i hantlami
.. hantlami?:P wejdź w www.kulturystyka.pl/atlas i pokaż które cwiczenie bedziesz robił, i znajdź sobei wiele innych :P Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Jerez,a co dotego zeby tylko raz wieczorem cwiczyc.Jest taki problem..Ja bardzo lubie cwiczyc i raz dziennie do jest dla mnie troche za malo;].Wiec tera moje pytanie jakbym cwiczyl 2 razy dziennie stalo by mi sie cos ??i wolniej by te miesnie rosly??a i jeszcze jedno moze mi ktos napisac czy pompki,brzuszki,hantle wystarcza czy dolozyc do tego jeszcze przysiady czy cus zebym niewygladal jak frajer ktory ma nawet biceps ale nogi chude jak baba czy cus takiego??Aha i jescze jedno,ostatnio zaczolem sobie biegac z kolega tak raz dziennie 1h czy to pomoze czy zaszkodzi w rozwoju miesni ? I wogole jakby ktos mogl napisac jakies wazne porady.Z gory dzieki !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosty FBW- bez liczenia etc

Następny temat

TRENING-Bieg na 1000m i nie tylko!!!Pomocy!!!

WHEY premium