SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sądzicie ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to jak uzyskałeś to po jakiego pytasz, masz fotki przed i po ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
mam fotki jeszcze z przed 3 lat ( zanim zacząłem ćwiczyć ) a teraz to zawsze można zrobic :D ale z przed masówki to fotek nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Przypadek?
Dowartościowanie, +1

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
aktualnie ważę 92 kg. przy wzroście 187 cm. i niecałe 15% BF, mam 17 lat ćwicze lekko ponad rok z wagi 80 kg. i 36 cm. w bicku skoczyłem od pażdziernika do obecnej wagi, i 40 cm. w bicku. Wydaje mi się że to zaj**isty wynik i ciężko było by uzyskać lepszy bez pomocy SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
rozumiem, że jedyne czego tu potrzebowałes to gratulacji :] także gratuluje i życze kolejnych 4 cm w bicu do lata ;) :D

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3536
Hahaha gratuluje ;o
To ty jakiś predator musisz być..
Przy takich wynikach za 2 lata na AC sie szykuj,zamieszasz konkretnie.

Zmieniony przez - daniel145 w dniu 2014-03-26 13:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Wszystko zależy od czego się zaczyna. Jak za trening i dietę weźmie się wychudzony zawodnik to bez problemu zrobi te 4 cm w swej cienkiej niczym gałązka łapce. Co innego zlapać centymetr suchej masy w 42 cm bicku. Podsumowując pytanie trochę nie właściwe, żadnych danych o sobie nie dałeś to i wrożyć ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jesteś zaj**isty. Temat po to by się pochwalić, że zrobiłeś 4cm z łapce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
nie chwale się byłem ciekawy waszego zdania na temat jakim rozpocząłem, o reszte pytaliście to powiedziałem, dzięki za pochwały ale to dopiero początek w swoim czasie wrzuce fotki ze swojej transformacji i sami ocenicie czy jest sie czym chwalić a haters gonna hate :) więc nie przejmuje się, a co do progresu to chodzi mi o to że jestem w szoku bo sam uważałem że takie coś jest nie realne ale widać pomyliłem sie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1435
Ale się gorąco zrobiło wokół LemonHaze i jego tematu.Sam chciałbym osiągnąć takie wyniki o jakich pisał.Ale niestety nie będę miał tej możliwości w tak krótkim czasie.Po pierwsze nie mam już 17 lat ,po drugie Masuje już ponad 5 mieś.i nie mam takich dobrych wyników.Może poczekamy na foty i udowodni ze mówi prawdę.

Chwile zawahania znikają po ciężkim treningu gdy mięśnie proszą o litość.Każdy krok,który robię to krok w przód i dążenie do idealnej formy.Dążenie do perfekcji.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost i preparat o nazwie rexorubia

Następny temat

Opinia wyciągu

WHEY premium