SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rosnąć szybciej i więcej by mjoza version 1.0

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
Hmmm ćwiczenia te polegają na rozciąganiu ścięgien znajdujący się przy stawach, nie ale mogę Ci powiedzieć,że nie dają nic ale po prostu wiem iż dają bardzo nie wiele o 2 do 3 cm maks myślę , jest program o którym tu już była mowa hight icrease ,który daje co prawda zadowalające efekty (nawet 5,6 cm ) ale jest niesamowicie trudny i wymagający . Są dwie najbardziej niedoceniane rzeczy na wzrost :po pierwsze niejedzenie węglowodanów do 5 h przed snem + wszamanie 3 h przed snem produkt o niskiej zawartości węglowodanów a wysokiej kazeiny i białka (twarogi ,serki wiejskie). Drugą rzeczą jest popołudniowa drzemka około godziny 14 , 15 . Po 2 godzinach snu wydzielona jest już ponad połowa hgh ,który jest wydzielany podczas 8 godzinnego snu ( który też jest bardzo potrzebny ) Piorunos , nie odniosę się do twojej wypowiedzi ,gdyż uważam ,że forum powinno trzymać jakikolwiek poziom .

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
mjoza podajmi prosze link do tego programy high icecoś tam, będę bardzo wdieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
"height" jak już tez szukałem , ale nigdzie nie ma ...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
creeg jak znajdziesz to daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
znajomy moich rodzicow bedąc w wojsku wrusl kilkanascie centymetrow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
co do jakiejś wcześniejszej wypowiedzi, na pewno zarost oznacza już jakieś późniejsze stadium dorastania, ale gowno to ma wspólnego raczej ze wzrostem, mam kumpla (choć to nietypowy przypadek) w wieku 14 lat to już miał średnią jak na faceta czarną brode, i wogóle już był wtedy owłosiony jak mało który facet... ale to inna sprawa, zarost mu sie rozwija a z do teraz (17,5) i raczej urósł jakieś 15cm min. teraz tylko troche ma mały wąs ale reszta jak u rumcajsa:) drugi mój kolego ma taki troszke mniej niż średni jak na mezczyzne i też rośnie od kiedy go miał czyli 15 lat a ma też 17,5, nie wierze w te bzdety i tyle

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1137
Raczej nie mama nic do stracenia rozciagaja sie, wiec to robie . A jak przez ten czas cos urosne to bede bardzo szczesliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
http://www.growtaller.net/exitorder.html

Tu możesz to zamówić ;)

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
jak myślicie jak ja mam 17 lat i 165cm wzrostu to coś jeszcze urosnę ćwiczyłem wczesniej sporo. a przez ostatnie 3 lata nic nie urosłem
no i pale... coś ponad 3 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177
ja nie rosłem przez p[ół roku a teraz rosne na 2 miesiące 1cm, wieć dośc ładnie. Musisz przede wszystkim skonczyć palić i zacząć sie lepiej odżywiać tj: warzywa, nabiał itd i jest możliwe ze możesz podrosnąć jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie- nietypowy trening

Następny temat

le parkour POTRZEBUJE SERVER NA MOJ FILMIK POMOCY!!

WHEY premium