SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rosnąć szybciej i więcej by mjoza version 1.0

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Czyli jak ja już wogóle nie rosnę, to mogę mieć dłuższe nogi o 5 cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
No możesz, ale musisz odwiedzić jakies muzeum i zakupić taką rozciągarke jak na średniowiecznych salach tortur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
I który to jest ten program na dłuższe nogi ten co podałeś w pierwszym poście tego tematu??

Fajnie by było jakby mi sie nogi troche wydłużyły, bo w stosunku do tułowia są krótkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nic oprocz operacji i wlasnego rosciecia nie da ci wydluzenia konczyn ludzie opamientajcie sie przeciez przez zwisy nie idzie rosnac co prawda idzie sie wyciagnac 1-2 cm ale to wraca pozniej to tego samego wzrostu przykladem moze byc skok na bandzi nie wiem jak sie dokladnie pisze :) jest sie wyzszym 1-2 cm ale to wraca pozniej chyba ze bedziemy skakac codziennie to bedziemy wyzsi jedynie zabieg w klinice np. w Warszawie kosztuje to 7000zl mozna wyzdluzyc konczyny nawet do 7 cm ale moim zdaniem kazda ingerecja czlowieka w nature jest niebezpieczna np.Ameryknie caly czas ingeruja w nature i maja same kataklizmy wiec branie SHW lub HGH jest bledem i moze w przyslosci kosztowac bardzo wiele a dla marnych cm pamientajcie zawsze beda nizszi i wyzsi i po co wam ten wzrost do koszykowki,siatkowki a zobaczcie A.Iverson jest niski i jak wymiata a jezeli wzrost do dunkow to Spud Webb jak latal a Kadur Ziani cwicze a jezeli chcecie kolegom zainponowac wzrostem to sie leczcie to tyle ale maly referacik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Ja dalej przystaję przy swoim - umiejętne i systematyczne rozciaganie ma wpływ na wzrost

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
el nino a powiedz mi bo znam 3 kolesi co chodza na kick box i rozciagaja sie juz od 7-8 lat moze wiecej i sa niscy ? a ty el nino rosniesz naturalnie 90% genetyka 10% srodowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Witam wszystkich!mam ok.187cm i w grudniu skończe 17 lat trenuje koszykówke..i bardzo zalezy mi na wzroscie..chciałbym osiagnac te 195 a jakby sie dało wiecej..i mam nadzieje ze twój program mjoza mi pomoze w tym..bede pisał o swoich postepach..i wykonuje sie go 3x na dzien w ciagu całego tygodnia tak?mam nadzieje ze mi pomoze...trzymajcie sie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
mjoza lub ktos moglby podac ten program [http://www.thejump101.com/forum/download.php?id=8]
co mjoza go podal. bo nie moge sie tam zarejestrowac itd poprostu nie moge go odczytac

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Janu, nie tylko o takie ćwiczenia rozciągające mi chodziło. Dochodzi jeszcze drązek i inne ćwiczenia rozciągające(nie te stosowane w sztukach walki).

Jak sam powiedziałes genetyki nie przeskoczysz, ale można się nieco "podwyższyć". Wiadomo że jak ktos ma zapisane w genach 170cm to nie będzie miał 200cm, ale uważam ze dzieki ćwiczeniom rozciągajacym zastosowanym w odpowiednim czasie mógłby osiąganąć powyzej 175cm. Kilka centyli jest w zasiegu ręki.

Takie moje zadnie.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
oczywiscie masz racje te 5 cm idzie ale nie tak jak kolega wyzej pisze ze ma 178 a chce 195 to jest paranoja tez tak kiedys uwazalem ale to bezsens niektorzzy maja po 150 i co oni maja powiedziec trzeba sie cieszyc tym co sie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie- nietypowy trening

Następny temat

le parkour POTRZEBUJE SERVER NA MOJ FILMIK POMOCY!!

WHEY premium