SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rosnąć szybciej i więcej by mjoza version 1.0

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Heh ja mam 1,68 wczesniej troche mnie to irytowało, i mialem robić ten progs, bo przydało by sie kilka centyli, no ale... niechce mi sie , tzn. wisi drązek w domu, i sie zwisam czasem, albo rozciągam w wolnych chwilach, ale nie tak regularnie.

PS - Myśle że jeśli by to regularnie stosowal to jesli jeszcze rośniesz, to myśle ze mozna te 5 cm wiecej, no a te piec cm to bedzie z 7 zasięgu, a to jednak robi różnice .

XBOX - Janu, on napisał 1,87 a nie 1,78
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
150 cm to chyba nikt już nie ma. Nie znam nawet ani jednej dziewczyny która by miała 150.

Ale podobnie jak Andy13 chciałbym zobaczyć ten program, bo zawsze warto spróbować. Fajnie by było, jakby Mjoza wkleił go tutaj w całości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
sorki pomylka ale ja znam osoby co maja po 156-4 cm i im to nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Na mam kumpla 14 lat, i ok. 145, niezły byk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
a przejmuje sie tym? ale mysle ze jezeli nie mial jeszcze skoku wzrostu to do 170 podskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
****a co za pytanie. To chyba jasne że jak koleś ma 145 cm to jest tym faktem załamany. Znajdź sobie jakąś laskę będąc takim kurduplem.
Zresztą niski wzrost zawsze jest sporą przeszkodą. Nawet z naszego nowego prezydenta wiele osób ciągle drwi, że jest kurduplem i wiele osób pewnie z tego powodu na niego nie zagłosowało. Niestety dla niektórych ludzi ważniejsze jest to, żeby prezydent był jakimś wielkoludem niż jego inteligencja. I wygląd w dzisiejszych czasach jest podstawą. Popatrzcie kto w Waszych szkołach jest tępiony- ten co dobrze wygląda i jest d****em, czy ten co źle wygląda i jest inteligentny. Pewnie ten drugi ma o wiele gorzej.

To jest smutna prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
a ****a taka wypowiedz ze nie wszyscy sie przejmuja wzrostem tak jak ty a na wybory ida ludzie ktorzy maja ukonczone 18 lat i nie glosuja na prezydenta ze wzlegu na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
to podacie ten program...?

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
podajcie go tez nie moge sie tam zarejestrowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Ja nie napisałem że ja tak myślę, tylko że wiele innych tak myśli. Ja jestem tego przeciwnikiem.

A nie słyszałeś Janu nigdy hasełek typu: "ten kurdupel ma być prezydentem??". Pewnie wielokrotnie to słyszałeś od innych, bo ja tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie- nietypowy trening

Następny temat

le parkour POTRZEBUJE SERVER NA MOJ FILMIK POMOCY!!

WHEY premium