SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1964 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731721
W du.ie ma wasze komentarze o jego fryzurze. Kazde kolejne zdjecia udowadnia to ze jest obecnie najlepszym pro. nic nie macie na pokrycie swoich twierdzen. Gosc ma najlepszy wspolczynnik masy do koscca od czsow Doriana. I chyba slepcy tego nie widza.
3x i wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
albo mi sie wydaje albo ma biceps podzielony na 2 glowyladnie
pociety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Kolejne:

















Nieźle to wygląda, szybko zaczął się ciąć, w sumie jego komentarz mówi sam za siebie: "I've never been this big, this full and this hard nine weeks out."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
phml Jay tak mowi co roku i jak co roku wyglada coraz gorzej. Co zreszta widac na kazdym kolejnym zdjeciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
scR: bez obrazy, ale gdyby wyglądał aż tak słabo to (no nie oszukujmy się), ale Olympii by nie wygrywał. Prawdy nikt nie zna, czy wyniki są odgórnie ustalone, sędziowie posmarowani, ale fakt faktem, progres z roku na rok jest. Mały, ale jest.

Tak btw.
Żeby nie było, mi się jego sylwetka nie podoba. Wygląda jak klocek. Niby wszystko "duże", ale to nie jest to co jest dla mnie wyznacznikiem mistrza. Stawiam na Heatha, to co zaprezentował na Iron Man zrobiło na mnie duże wrażenie. Chciałbym żeby w tym roku pozamiatał i wygrał Olympie.

Ciężko mi jest uwierzyć w to, że zawodnik który przygotuje się maksymalnie dobrze, na tle innych wypadnie znacząco lepiej będzie mógł nie wygrać. Nie da się tak. Co innego gdy wszyscy wyglądają b. podobnie, różnice są niewielkie i ciężko znaleźć tego najlepszego. Wtedy sędziowie mogą robić swoje.

Ale gdyby któryś przygotował się 2x lepiej niż on, stanął obok na Olympii, ludzie zaczęliby krzyczeć wiwatować a ostatecznie okazałoby się, że ten zawodnik jest w top5 na końcu... no sorry nie da się tak.

Zobaczymy jak Jay się dotnie przez ten czas który pozostał, może faktycznie w tym roku będzie inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
pomylka

Zmieniony przez - carire w dniu 2008-08-02 09:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
"ale Olympii by nie wygrywał."

wygrywałby i wygrywa przez sponsora swojego jako głowna twarz muscletecha ,"dorzucającego" sie też do olympii.


Co do wyglądu to poprostu jak kiedyś mi sie sylwetka podobała tak teraz cała ta masa robi sie bezkształtna.

Biceps niby ogromny,ale jakiś taki dziwny kształt(nie wspominając o wielkiej dysproporcji bicepsów jaką ma,kontuzja czy cos nie wiem),szeroka talia itp.jest wielki,jest masywny,ale nie ma już praktycznie wogóle jakichś wyróżniających go kształtów,poza rozmiarami.
Nawet sam biceps,wystarczy popatrzeć na jego foty,i porównać z martinezem,heathem a nawet wolfem,który swoją drogą nie ma jakichś super kształtnych bicepsów i jay z żadnym z nich nie ma szans. Mam nadzieje,że jakimś cudem nie wygra w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Gdyby miał szkielet Wolfa(dłuższe kończyny) to by nie było wątpliwości kto jest najlepszy. A tak to wygląda klockowato.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
moim zdaniem fajnie jest , wyglada lepiej niz na ostatniej o <lol>

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium