SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
ankajanka a wniosek o tej inteligencji to skad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
ogólnie to co oni z sobą robią to lekka przesada...na zdrowiu napewno im sie to odbije tylko pytanie po co im to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Pieniadze, normalna sprawa. Po co gornik zjezdza do dziury w ziemi , skoro moze go zasypac, po co prostytutka daje dupy, skoro sie moze zarazic? Malo ktora praca jest zdrowa, przyjemna i nieczasochlonna. Ja sie pro nie dziwie, dziwia mnie Ci co placa za bilety, zeby sie na to gapic oraz amatorzy walacy koks bez konkretnej korzysci.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
To nie jest forum o tym po co to komu, jaki to ma cel, jakim kosztem to osiagnal, etc. A przynajmniej nie ten dzial, wiec skupmy sie na formie, wygladzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
w sómie zgadzam sie z tobą seba szczególnie co do koncówkia co do kolegi scr wydaje mi sie że na tym forum można wyrazać opinie na dany temat w koncu wolnosc słowa co mam goscia tylko chwalić?nie podoba mi sie on akurat wcale tu jest temat o nim wiec tu pisze to co mysle i nie interesuje mnie to czy sie to komu podoba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Pisz sobie co chcesz, ale regulamin forum mowi, ze piszemy na temat. Jezeli chcesz to zaloz nowy o szkodliwosci bycia zawodowym kulturysta i konsekwencjach dla zdrowia i rozmawiaj do woli. Akurat tak sie sklada, ze ostatnimi czasy zebrala sie banda moralizatorow na forum i tylko krytykuja jakie to zle i niedobre, bez obrazy i przepraszam za ostre slowa, ale taka niestety prawda.

Dla jasnosci nie mowie o Tobie, tylko wiem co z takich gadek wynika.

Zmieniony przez - scR w dniu 2008-06-21 00:15:23

Zmieniony przez - scR w dniu 2008-06-21 00:18:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
Sa fotki kazdy je ocenia ja oceniłem inaczej niż wiekszość to tylko moje zdanie i nie mósisz sie z nim zgadzać,nie krytykuje kulturystyki i tych ludzi tylko mówie o tym że,doping jest szkodliwy mozesz o tym sie dowiedziec wszedzie u lekarza na necie gdzie chcesz,to jest szkodliwe a fajnie by było gdyby odbywało sie to bez zadnych wspomagaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Ale to nie jest temat o dopingu
Dobranoc

PS. Ostatnio pani doktor nakrzyczala na mnie, ze jakies aminokwasy biore, boje sie od tej pory cokolwiek powiedziec u lekarza, ze w ogole sztangi dotykam.

Zmieniony przez - scR w dniu 2008-06-21 00:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Akurat tak sie sklada, ze ostatnimi czasy zebrala sie banda moralizatorow na forum i tylko krytykuja jakie to zle i niedobre

Tacy to akurat zawsze się znajdą i są wszędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
chłopie nie prubój mi wmawiać że koks jest zdrowy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium