SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
świtnie jak na kotleta w tym okresie , mam nadzieje ze bedzie walczyl o sandowa:)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
W pelni zasuzone 2x Mr.O

jaaasne, w szczgólności w 2007

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Prezentuje się bardzo dobrze Jay to Twoja ostatnia szansa na zrealizowanie marzenia 3-krotnego Mr. O

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łydka masakra.
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
gdy wpadnie Kai, Heath, Wolf, Vic i Dex- Cutler nie bedzie mial szans na Mr.O a szkoda bo po ogladnieciu all access widac ze sie stara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
no własnie
wszyscy z uczestnikow mr.O maja w dupie przygotowania tylko jay ostro tyra






Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10061 Napisanych postów 30393 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728804
dobre!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1996 Napisanych postów 19855 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732046
Haha!! Tak Cutler nie bedzie mial szans..dobre.
Z tych wymienionych powyzej to jedynie Martinez i moze Dexter, qale tylko prawem serii mozee mu powaznie zagrozic. Smiesznie by bylo gdyby nieksztaltny Heath lub pokrzywiony Greene jakimas cudem wygrali. Na wolfa jeszcze za wczesnie, choc nie wykluczam go na przyszlosc, drugie , trzecie miejsce jest w jego zasiegu. Ma potencjal wielki. Z obecenej stawki osobiscie Jay zdecydowanie najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Nieksztaltny Heath ? Mi sie wydaje ,ze to Cutler jest nieksztaltny ! Ogromny ,ale brak mu ostrosci , takiego wysuszenia jak Heath . Heath ma te miesnie jakby wykute ze skaly , nie powtarzalne . Waski szkielet dodaje jeszcze efektu "napakowania" . Ale to tylko moje zdanie , nie mniej uważam ,że z Heathem trzeba liczyć. Z reszta z Kaiem tez , bo przeciez pokonał Martineza i to nie wcale ledwo lewdo - wyraźnie był lepszy .

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
..ja na to patrze pod wzgledem formy startowej...
..jesli patrzec na ostatnie starty Jay najczesciej nie trafial z forma a to jest najwazniejsze...ogolna opinia jest taka,ze jak bedzie na 100% to wygra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium