SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
stalin96 - człowieku temat sie nazywa JAY CUTLER - aktualne fotki :OOOOO wiec sie nie sadź i nie spamuj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469




Usuniete sceny z nowego filmu "Bigger, Stronger, Faster", gdzie odsloniete zostaja m.in. ciemne aspekty bb. JC w usunietych scenach mial sie niejako przyznac posrednio do stosowania dopingu. Jego kolega z teamu Muscletech, sponsorowany przez 9 lat przez te firme, zostal automatycznie wyrzucony (rowniez za przyznanie sie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
sory za off'a
nie wie ktos skad mozna sciagnac ten film? (najlepiej jakby byl z napisami pl heh)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Film dopiero wchodzi na ekrany kin i pewnie zrobi wiele zamieszania. Biorac pod uwage, ze nie jest to oczekiwany hit to na necie pewnie bedzie dopiero za jakis czas. A na napisy bym nie liczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a to poczekam
mysle ze jednak ktos zrobi po jakims czasie
ok koncze offa , dzieki

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Chciałem o to samo co Pitt zapytać, szukałem tego filmu i nie mogłem znaleźć, także jakby ktoś zmotał, to podeślijcie jakiegoś linka do torrenta czy cuś, może być bez napisów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
na pewno beda napisy :)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
zawsze lubiłem Cultera.... podoba mi sie jego muskulatura. Jedyne co mnie irytuje to ta jego durna fryzura

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
gęba zniszczona od koksu, fryzura w stylu johna bravo inteligencja podobnie, okropne uda, brzuch, łydki, niski... ręce za małe, wyglada okropnie nawet na rzeźbie, na masie to już zupełna patologia. Nie ma juz mistrzów ala Nubret czy Makkawy.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium