SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKI SPALACZ NA POZBYCIE SIE TLUSZCZU Z UD ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
Hej mam 17 lat , waga 60kg wzrost 160cm.
"choć waga prawidlowa , to BOCZKI WYGLADAJA OKROPNIE !!! "


JAKI SPALACZ POLECICIE NA SPALENIE TLUSZCZU Z UD ?
od roku chodze na silownie , cwicze 5x w tyg , utrzymuje diete (choć nie do konca jest to prawidlowa dieta ze wzgledu na to ze nie mam dobrej sytuacji finansowej ale co najwazniejsze NIE JEM FAST FOODÓW , słodyczy ) problem tez w tym ze malo jem , nie ma mnie prawie wg w domu wiec tu tez drugi minus czemu nie moge MIEC IDEALNEJ DIETY !
teraz przez 2msc mialam wspomagacza STACK FORCE , schudlam tylko kilo .. i teraz znow stoje w miejscu !..
przez rok chodzenia schudlam 6 kilo a dokladnie to bylo tak ze pierwsze 6 msc chodzenia chudlam potem mialam 2 msc przerwy i jak wrocilam po przerwie TO PRZESTALAM CHUDNAC .. wg nie spadam z wagi
czyli gdzies tak od 6 msc schudlam tylko kilo ! potrzebuje wspomagacza tylko chce sprobowac teraz coz innego niz STACK FORCE
w cenie do 100zł i zeby byl skuteczny i NAJLEPIEJ ZEBY DOBRZE SPALAl TLUSZCZ Z UD ,dodawał energi , a przy okazji tez zeby nie miec apetytu na slodkie ;d
strasznie trudno mi sie pozbyc "boczków" moja figura przypomina gruszke .. i to mnie najbardziej denerwuje ,chce spalic ten tluszcz z UD !





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
jesli dieta kuleje to bedzie ciezko nie ma spalacza na uda USA Labs Cutting Edge np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
SPEC SFD - do 100 zl poprosze :)
ok .. nie ma na uda ale na spalanie tluszczu ogolnie cos musi byc xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
wstaw lepiej rozpiskę diety i treningu do poprawy bo spalacz nic ci nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1063
Sprobuj Revexa od sciteca, dobry spalacz w dobrej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Bez diety tylko wydasz kasę i nic z tego nie będzie. Spalacz to tylko wspomaganie dopiętej michy. W twoim przypadku zupełnie zbędny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tak jak juz wszystko zostalo powiedziane, zacznij od zbilansowania diety,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
taaak ..latwo powiedziec " zacznij od zbilansowanej diety" skoro na poczatku juz pisalam .. MAM 17 LAT .. NIE PRACUJE .. CZYLI NIE ZARABIAM , A FINANSOWO MOI RODZICE NIE SA W STANIE KUPOWAC MI TEGO CO JA SB ZAZYCZE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
No to masz do wyboru jedno z trzech wyjść:
1. Ułóż dietę z produktów dostępnych w domu. Wbrew pozorom jest to możliwe i nie jest trudne.
2. Weź się do roboty i kupuj to na co masz ochotę (sam zacząłem pracować w wieku 16 lat)
3. Zaakceptuj się taką jaka jesteś.

Krzykiem nic tu nie zdziałasz. Ludzie pomagają tutaj z dobrej chęci, agresywne zachowania odstraszają potencjalnych doradców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
hmn .. to co mam pracowac , chodzic do sql i jeszcze miec czas na silownie , tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 65
spooko , czyli uloze sb diete z bialego pieczywa , boczku ;d , czekolady itp .. bo niestety takie zakupy robia moi rodzice :)
nie zaakceptuje siebie ..grubej bo sie zle z tym czuje..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa czy dalej redukowac

Następny temat

Cięzki powrót po długiej przerwie

WHEY premium