SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbycie się tłuszczu, zrobienie mięśńi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
No więc zaczne od początku. Mam 14 lat prawie 15. Jestem po raz pierszy na forum i nie wiem czy dobry dział. Mam ok. 175cm wzrostu.

Moim problemem jest tłuszcz na brzuchu, przez co brzuch odstaje. Postanowiłem w te wakacje wziać sie za siebie. Napisałem na jakimś innym forum o tym no i napiali mi, zebym biegał. No to ja pięknie łądnie idę biegać, ale po 400-500m zaczął mnie boleć brzuch na dole. Napisałem tam o tym to napisali, że mam słąbe dolne miesnie brzucha i że one nie trzymaja mi jelit czy tam czego.

I mój plan na wakacje wygląda tak. Wzmocnić dolne mieśnie brzucha i pozbyć się tłuszczu z brzucha. Wyrzeźbić miesnie na brzuchu, zeby chociaż troche było je widać. Wyrobić sobie kondyycję. Wzmocnić mięśnie ramin żeby móc podciągnąć sie na drążku chociaż 5-10razu.(obecnie wygląda to tak: mogę sie podciągnac ok. 4razy, ale pierwsz eposciągniecie jest z wyskoku a pozostałe mniej więcej z połowy opuszczania. WIsząć na drążku nie mogę się podciagnąć)
Mam na wszyastko czas do lipca/sierpnia.
Prosze o wzglednie łątwe ćwiczenia, może najpierw od tych dolnych mięśni, a potem bieganie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Mam więcej czasu życia, ale chciałbym do lipca jako tako wyglądać, mozegdzieś pojadę na wakacje a nad możem z takim brzuchem wstyd sie pokazywać :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
spróbuj a6w to przy okazji zrobisz jeszcze dobre mięśnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Robiłem, doszedłem do 7dnia, ale mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Brzuszki robiłem również, ale przez nie kręgosłup wykrzywił mi się do przodu. Przynajmniej mi tak się wydaje. Zreszta na tamtym forum pisali, że to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Tom94 może lepiej nie pisać nic, niż wprowadzać ludzi w błąd. Żadna a6w bo to jedynie niszczy kręgosłup, a wracając do tematu to najważniejsza jest dieta, a dopiero potem odpowiedni trening i regeneracja. Jeśli chodzi o diete to nie będę się wymądrzał, bo póki co moja wiedza nie jest wystarczająca, ale wiedz, że żadne a6w lub codzienne ćwiczenia na brzuch nic nie dadzą. Nie da się zamieniać tłuszczu w mięsnie, a bez diety i ruchu nie spalisz tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
Napisałeś że bez ruchu i diety nie spalisz tłuszczu,no to ma sobie spacerować i op 2 latach spalić ten tłuszcz,po drugie nikt mu nie kazał robić ćwiczeń ponad siły,ja robię a6w codziennie i nie mam problemu z kręgosłupem.A dieta nie zbuduje mu dolnej partii mięśni brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
PiT_TeK spróbuj wisząc na drążku unosić nogi do góry bo te ćwiczenie powinno najlepiej rozbudować te partie mięśni, które chcesz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Za to nigdzie nie napisałem, że ma spacerować i spalac tłuszcz po 2 latach;) WIęc dalej zostajesz przy swoim zdaniu, ze a6w dla poczatkującego w dodatku z prawie wcale nie rozbudowanymi mięśniami brzucha i wieku w którym dalej całe ciało się rozwija to dobre rozwiązanie?Pozostaje pogratulować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
apropo napisałem mu żeby spróbował a6w a nie kazałem mu robić więc radzę na wstępie czytać ze zrozumieniem. Jeżeli już próbował wcześniej i nie dał rady to nawet nie wiedziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Porażka. Więc Ja Ci tylko uświadomiłem że "poradziłeś " mu głupotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
jeżeli masz tyle do powiedzenia to nie wiem po co zużywasz klawiaturę. Według mnie byś mógł to napisać gdybyś miał lepszy pomysł a nie żaden.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Chciałem mu tylko uświadomić, że a6w to głupota bo kto wie, może po twojej wiadomości by spróbował do tego wrócić jeszcze raz. Poza tym, napisałem też, że bez diety nie ma po co startować, a nie chce go drugi raz wprowadzać w błąd, Ty to już zrobiłeś, bo nie mam wystarczającej wiedzy na temat diety;) Dziękuje dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Zakwasy" na mięsniach dwugłowych uda

Następny temat

Szybki przyrost masy w 3 Gimbazjum

WHEY premium