SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbycie się tłuszczu i zrobienie rzeźby

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

68

Wzrost

173

Staż treningowy

-

Obwód pasa

90

Obwód uda

50

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

bieganie prawie codziennie po 3 km

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nie są znane

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

nie znany

Cel/problem/opis

Spalenie tłuszczu, zrobienie masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
Więc tak, od jakichś dwóch tygodni chcę pozbyć mojego tłuszczu z całego ciała i zrobić rzeźbę (chociaż jej namiastkę :D ). Mam jakieś podstawowe obciążenie (2x gryfiki po 2 kg, 4 x 2kg i 8 x 1kg) i biegam prawie codziennie tak po około 3 km, jakiś dodatkowy sport to na w-fie, ale wtedy to intensywnie. Jednak, chciałbym się dowiedzieć jakie ćwiczenia i ile razy w tygodniu a także jaka dieta. Nie chcę używać odżywek.

PS około rok temu skończyłem po pięciu latach trenowanie taekwondo, jeśli to ma jakieś znaczenie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta w tym wypadku podstawa. Odżywiaj się zdrowo :)
Waga nie wygląda na dużą.

a z treningu to: https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
Tak, waga nie wygląda może na dużą, ale postaram się jak najszybiciej przesłać zdjęcie bo zaciekawie to ja nie wyglądam :/ . I chciałbym się jeszcze dowiedzieć trochę w sprawie diety, co omijać, jakie składniki bardziej, jakie mniej, czy więcej w dni treningowe czy tyle samo. Zapomniałem jeszcze dodać że 2r razy w tygodniu jeżdżę rowerem około 5km (w jedna strone) na dodatkowy angielski,
Pomiedzy dojazdem a powrotem mija około 50 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
zima idzie to wal mase a na wiosne rob redukcje zeby w lato jako wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 46
Ziemniak, kilogramów to ja może za dużo nie mam, ale to głównie tłuszcz. Słodycze i różne niezbyt zdrowe rzeczy pokazały na mnie co mogą. Jutro wyślę zdjęcie bo z komórki wychodzi ch**owe bo trudno mi teraz dobre światło złapać, a lustrzanki nie chce mi się szukać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży problem z diętą

Następny temat

Z czym łączyc nogi ? tylko nie z barkami ! ;D

WHEY premium