SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Nie z punktu widzenia fizjologi to pozycja odciążająca kręgosłup tym bardziej jak masz do czynienia z próbą trwającą kilka minut.Czy ciężej napewno tak widzę to po sobie.Trenuję z nogami w górze więc mam tą pozycję wytrenowaną jak piszesz ale więcej ruchów jestem w stanie wykonać z nogami w dole.Co można łatwo wytłumaczyć.Co do % jesteś w wielkim błędzie.Chyba że mówisz o zawodnikach WL.No i sędziowanie jest dużo,dużo prostrze.Ja z koleji "mostkowanie" wolę oglądać w wykonaniu gimnastyczek.Zresztą dla mnie to żaden problem startuję w takiej pozycji jaką organizator sobie życzy ale bez "mostka".A skoro wspomniałeś niepełnosprawnych to ciekawe z jaką pozycją zawodnika lepiej by im było rywalizować i porównać uzyskany wynik na zawodach integracyjnych.O i mam pomysł na kolejne zawody.Muszę pogadać z Rysiem Tomaszewskim którego często sędziowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Pozwolę się wtrącić. Wyciskanie z nogami w górze dla wytrenowanych jest łatwiejsze na 50kg i zdrowsze, bo w przeciwieństwie do klasycznego całkowicie odciąża np odcinek krzyżowo-lędźwiowy kręgosłupa. Kto po 25 latach zabawy z ciężarami nie ma z tym problemów niech się cieszy...Bezdyskusyjnie z nogami w górze w wielokrotnym jest trudniej na większych ciężarach pow. 60kg, a na pewno na secie. Nie ma np mostkowania, bo całe plecy przylegają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Wzorek moźe ty coś zorganizujesz? a nie tylko mącisz w tematach ( w jednych chcesz fotki kadrowiczów - wiadomo po co, a później síę dziwisz że któś po tobię jeździ), a oprócz zorganizowania może wkońcu wystartujesz gdzieś w tym roku? w co osobiście wątpię

Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2013-04-17 06:34:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Wycwiel a bedziesz robił wyniki na żywo ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
a jeżeli chodzi o nogi w górze muszę spróbować na 60 kg napewno nie jest ułatwienie i nie wyobrażam sobie 100 kg tak dzwigać ale mniejszy cieżar czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Kocyla
Po pierwsze nie widzę żeby kto kolwiek po mnie jeździł,na forum czy gdziekolwiek indziej...
Po drugie nie widzę żadnego mącenia w tematach, jestem moderatorem i między innymi takie moje zadanie żeby zadawać pytania i uzyskiwać na nie odpowiedzi...
Prosiłem o zdjęcia wszystkich zawodników,bo ich po prostu brakowało...o jakich kadrowiczach piszesz ,nie wymyślaj! I CO TO MA ZNACZYĆ ŻE WIADOMO PO CO ?
Po trzecie co roku organizujemy w Krakowie cykliczne zawody,na które też jeszcze nigdy nie przyjechałeś...są to związkowe ale można startować jako kandydat.
Po czwarte na moje starty przyjdzie czas,mam już ich tyle za sobą że naprawdę nie muszę nikomu niczego udowadniać...zwłaszcza komuś kto zaczepia mnie w takiej formie jak Ty...

Tak naprawdę nie rozumię Twojego rozgoryczenia,czyżbym cię czymś uraził...

Jak może zauważyłeś ja w odróżnieniu od Ciebie wszędzie ,piszę o Tobie z dużej litery bo taka jest forma kiedy kogoś traktujesz z szacunkiem...może nikt Ci tego nie powiedział ?



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-04-17 17:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
kOOndziOO
Tak będą na "żywo" tak jak podczas II WWW.A pozycja z nogami w górze nie jest taka "straszna".Ja zrobiłem niedawno 14x100kg w tej pozycji a z nogami w dole dzisiaj 16.Chłopakom ucina 4-5 ruchów.Myślę że Ty na pierwszy raz spokojnie zrobiłbyś 20x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
sprawdze we wtorek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Wycwiel, u mnie odwrotnie, na setce z nogami u góry 21x, a po 10 min. z nogami w dole w dole 17x. Sprawdzę ile na świeżo "klasycznie" zrobię - tu dla mnie ma ogromne znaczenie niska ławka żeby pięt nie odrywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
zawsze możesz podłożyć pod nogi talerze,żeby nie wisiały w powietrzu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Zawody

WHEY premium