SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Jakbym stał za Michałem to by każde moje słowo się nagrało bo obok stała KAMERA która nagrywała wszystko łącznie z głosem. Więc dalej nie rozumiem po co mnie oczerniasz tutaj. Będę miał od Kondzia filmik z dalszej perspektywy to wtedy to już nie wiem co napiszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja dzisiaj wrzuce 60 kg swoje i Andrzeja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Bartek piszę jak było, nie miałbym żadnego celu kłamać, a co do nagrania głosu to muzyka wszystko zagłusza, jesteś dwulicowy i zakańczamy naszą znajomość, żegnam, weź síę za trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Tylko ty coś tam słyszałeś. Chyba,że ty myślisz że ja byłem spikerem który cały czas krzyczał przez mikrofon żebyś prostował ręce.
Dzięki wszystkim osobom które piszą do mnie na priv z poparciem bo nie chcą się udzielać na forum żeby nie ładować się w kolejne intrygi. Każdy wie jak było oprócz Ciebie. Jeszcze tylko czekamy na filmik Kondzia... to już będzie hit bo tam nawet mnie koło Michała nie będzie widać bo z całkiem innej perspektywy był nagrany.
A jak chciałeś zakończyć znajomość ze mną to wystarczyło mi to osobiście powiedzieć bez robienia jakiś scen na forum i kłamstw.
Już i tak oberwało mi się mocno od wielu wielu osób za sposób sędziowania Twojego podejścia pod 100kg. i zaliczenie wszystkich powtórzeń, gdzie teraz mi wypominają,że prawidłowych to były ostatnie 4 powtórzenia ale i z tym problemem się uporam.

Zmieniony przez - BARTLEY8 w dniu 2013-05-23 13:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Masakra, pierwszy i ostatni raz byłem u was na zawodach, kończę dyskusję na ten temat

Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2013-05-23 14:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
.

Zmieniony przez - BARTLEY8 w dniu 2013-05-23 14:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
ma ktos jeszcze jakies fot z zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Panowie te wszystkie kłótnie są nie potrzebne regulamin WW jak dla mnie do tej pory nie zdaje egzaminu.Ktoś mógł by powiedzieć że to proste /do klatki i pełny wyprost/ przy ruchach "łączonych" to w cale nie jest proste. Andrzej zaakcentował 6 ruchów zgoda ale też nie można powiedzieć że nie wyprostował rąk w łokciach przy wcześniejszych ruchach/chwyt ma bardzo szeroki jak na WW/. Ale regulamin tego nie zabraniał.Sędzia mógł to zaliczać a że nie jest to czytelne dla wszystkich też się zgodzę. I dla tego my jako Wrocławska Grupa Wyciskania Wielokrotnego /tylko wspomnę że ani Bartley ani Bettina nie są członkami grupy ale zechcieli jedynie nam pomóc/na naszych zawodach wprowadzamy ruch" akcentowany" i określoną szerokość chwytu sztangi na wszystkich obciążeniach. Trudno przyjadą Ci którzy to zaakceptują.Wyciągnijmy wreszcie z tych sporów konstruktywne wnioski. Bo spory będą się powtarzać co impreza.Nie ma co też się obrażać na laików którzy tylko krytykują a to sędziów a to organizatorów.Regulamin musi być zrozumiały dla wszystkich i nie pozostawiać żadnych wątpliwości. Jeszcze raz napiszę nasze panie tego problemu nie mają.Ja osobiście podziwiam tych co startują w WL i WW i jeszcze odnoszą sukcesy.Także Andrzej uwazam że to wielka szkoda gdybyś miał rzeczywiście u nas nie startować.Wyposażymy sędziów w konkretny regulamin i będzie wszystko ok.I jeszcze do wszystkich krytykantów jak macie cos do powiedzenia to mówcie jak toczy się dyskusja przed podjęciem decyzji.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-05-23 18:26:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
wycwiel czy takie wyciskanie jak moje można zaliczyć jako poprawne nie chodzi o te pierwsze ruchy :):) jezeli chodzi o 100 kg ja jestem przeciwny zatrzymywaniu sztangi u góry ale jestem za tym żeby był pełny wyprost ale nie koniecznie tak bardzo akcentowany druga rzecz jest taka żeby na każdych zawodach był taki sam regulamin dotyczy to rekordów :) bo co z tego jak u was bedzie wszytko zgodnie z regualminem a gdzies indziej nie a sedziowie to zalicza :( jezeli chodzi o szerokość uchwytu ja bym uznal ja za dowolona bo skarcicie tym zawodników z dłuzszym zasiegiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Andrzej Kocyła 60 kg X 102 powtórzenia w 1min 53 s !!!!!!!!!






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Zawody

WHEY premium