SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Tak się spieszyłem z informacją że źle podałem nazwę sponsora oczywiście że chodzi o Milkoshake /Odżywki i suplementy diety/.
A jeszcze dziś zasiliła nas kolejna firma - MMCC Polska /Preparaty biotechnologiczne/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Kolejny udany dzień nowy sponsor dołączył do grona naszych sponsorów .
Firma mgm systems S.A. /systemy informatyczne/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Widzę że zapowiada się naprawdę ciekawa impreza :)

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Jak najbardziej jeżeli chodzi o sponsorów to w tym tygodniu umówiony jestem jeszcze z dwoma.A tak wogóle mam zamiar doprowadzić Wrocławskie Wyciskanie Wielokrotne do największej imprezy w Polsce w WW oczywiście.
A jak tam Twoje przygotowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Wysoko postawiony cel ale i dobrze to się chwali. Lecę z siłą, chociaż w moim przypadku podniesienie 60 kg to praktycznie dźwiganie mojego własnego ciężaru bo ja ważę niecałe 8 kg więcej. Także na rekord się nie szykuje, przynajmniej w tym roku, ale na dobrą zabawę i idee olimpijską Pierre de Coubertin

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
No i to jest postawa godna pochwały i naśladowania!! Może i nie wygrasz jak mówisz ale jaki doping będziesz miałU nas najlżejsi mają największy! No i na pewno organizatorzy zadbają o nagrody dodatkowe dla najlżejszych niezależnie od wyniku losowania.

Kolejna firma będzie naszym sponsorem; Milart Sp.z o.o.-Deweloper
Ale w tym roku jeszcze mieszkania nie ufunduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
szkoda ze bez podziału na kat wiekowe do 20 lat 40 a wyzej 60 troche deuzo 20 kg róznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
W takim razie samym dopingiem później będę podnosił :)

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
grzeg1211
Różnica spora ale za to jakie wyzwanie!No napewno będzie ciężko ale mam nadzieję że zgromadzimy nagrody i wszyscy będą zadowoleni.Przecież byłeś u nas "sknerami" chyba nie jesteśmy.Zresztą z Twoją formą bez pucharu nie wyjedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
będę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Zawody

WHEY premium