SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Tak też dziś zrobiłem, stopy na podwójne talerze. na ławce o wys. 40cm nie mam tego problemu. Te ławki, które mam w szkole mają chyba 50cm wys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Nasza nie wiem ile ma ale jest naprawdę niska .Jutro zmierzę i Ci podam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
tez jestem za opcja nogi zaparte w podłoze startowałem na obu poprzednich zawodach z nogami w górze bo taki był regulamin i nie pasowało mi to zabardzo nogi mi ciarzyły a nie ciezar . teraz jak bedzie wybór to napewno wystartuje z nogami w górze i skupie sie na wyniku a nie na tym zeby nogi nie dretwiały i trzymaniu ich w górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
tak tu czytam i pierwszy raz spotykam sie z opcja ze ktos wyciska tyle samo 100 co 120 sory ale chyba bzdury to morze 140 tez tyle samo jak 20 kg to nie rórznica jak ktos jest urarzony to przepraszam ale to nierealne no chyba ze sie myle to moze kolega na zawodach zamiast 100 załozy sobie 120 jak to tosamo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
dzisiaj spróbowałem z nogami w górze,i było mi zdecydowanie trudniej...jednak przez lata startów przyzwyczaiłem się do nóg w dole.
grzeg1211
Ja na przykład 130kg zrobię koło 20 razy i tak puchnę że nie jestem w stanie zrobić ani jednego więcej...próbowałem 150kg i zrobiłem 17 razy i taka sama sytuacja,a na 170kg już tylko 8 razy i też mnie pompowało...mam inaczej wytrenowane mięśnie,więcej włókien szybkokurczliwych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Grzeg 1211 poporstu przy ktoryms powtórzeniu mieśnie sa przyzwyczajone i pojawia sie tzw efekt pompy i czasami tak jest ze wiekszy ciezar zrobisz tyle samo co mniejszy i ani jedengo powtorzenia wiecej :) a jezeli chodzi o 140 to chcialbym robic tyle samo co 100 i 120:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Coach
Ławeczka ma wysokość 40cm a jej zdjęcie jest na 22 str. tematu.

Na temat porównywalnej ilości powtórzeń na ciężarach różniących się o 20kg i więcej trudno mi się wypowiadać bo dla mnie jest to zjawisko niewyobrażalne no ale przyroda kryje jeszcze wiele niespodzianek.Jednego jestem pewien nie chodzi tu jedynie o rodzaj włókien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
pewnie masz rację...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Dzięki Wycwiel, przyjemna - może być. Te moje w szkole faktycznie mają po 50cm wys. i dlatego mi nogi dyndają :) Zobacz jaką naszykowałem na IV MPN (zdjęcie na naszym forum z III MPN)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Zawody

WHEY premium