SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Wroclawskie Wyciskanie Wielokrotne

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
wirda
Dobrze widzę zamieniłeś się w wilka? Masę zaczełeś robić przed imprezą Czy bardziej bojowo się usposabiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Raczej to drugie kończy mi się przedtreningówka i czas znaleźć inny power

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
ja to bede napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
No i bardzo dobrze zawsze tu jesteś mile widziany.A co do kategorii wiekowych to całkiem możliwe że będą nagradzane osobno a być może poszerzone u mężczyzn.Ale o tym dopiero gdy sponsorzy zaczną się wywiązywać ze swych deklaracji.Narazie wciąż staram się zainteresować i pozyskać ich jak najwięcej.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 841
Hej, dwa pytanka

Czy wiecie czy zawodnicy z pierwszego/drugiego miejsca na ostatnich zawodach II WWW przekroczyli 5 min ?

Czy pozycja na zawodach raz ustalona jest niezmienna czy mozna ja zmienic podczas wykonywania proby ?

Pozdro !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jako organizatorzy tym razem chcemy stworzyć takie warunki dla zawodników aby czuli się konfortowo,żeby pozycja nie ograniczała ich możliwości i pokazali na co ich stać i żeby nikt nie mówił że gdyby nie ta pozycja to by .....Dlatego według mnie nie powinno być przeszkód przy zmianie pozycji podczas próby.To może być nawet ciekawe a na pewno po raz pierwszy myślę że warto spróbować.Ale ostateczną decyzję podejmie komisja sędziowska która jeszcze nie jest w komplecie.Obiecuję że będę pamiętał o tym pytaniu i odpowiem najszybciej jak będzie to możliwe.

Co do pierwszego pytania to próby trwały dłużej niż 5 min.
Hej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Znany nie tylko dla osób z Wrocławia sklep "TRICEPS"/suplementy diety i odżywki dla sportowców/ obiecał pomoc przy wzbogaceniu puli nagród.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
wydaje mi sie ze duzo lepiej jak beda podzielone te kat wiekowe ze zwgledu na inny ciezar nie bedzie jakis niepotrzebnych nieporozumien . w tym roku mysle ze zabiore z dwie osoby startujace na zawody .wogule to tez mysle zorganizowac jakies zawody u siebie w tym roku zobaczymy czy sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Nie chcę na razie deklarować zmian w nagrodach rzeczowych ale przypuszczam że będą oczywiście na korzyść startujących.Co do klasyfikacji generalnej gdzie są przewidziane puchary-"konkret" to zostaniemy przy wcześniejszych ustaleniach, chcemy żeby młodzież poczuła smak zawodów WW.Dobrze by było żeby udało Ci się zorganizować zawody u siebie my napewno weżmiemy w nich udział.Kilka miast dogadanych ze sobą i LIGA gotowa.To dopiero pchnęłoby WW do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 841
Dzieki za szybka odpowiedz. Wiec jesli punkt "przejdzie" wtedy rozumiem ze niedyskutowalny jest kontakt posladkow i lopatek z laweczka natomiast stopy moga byc raz na ziemi raz w gorze.
Co do tych ktorzy wykonywali probe dluzej niz 5 min......szacun.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad

Następny temat

Zawody

WHEY premium