SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGM Glory Time! DT / podsumowanie str.28

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
to już wiem co zrobię ze swoja kupiona kiedyś w stonce, i moje mięsko też będzie wyglądało smacznie!

mozna by spróbować sałaty lodowej, pokrojonych w ćwiartki pomidorków, żółtej cebulki z sosem do sałatek i do tego wieprzek w kostke skrojony- taka wiosenna sałatka bardziej

albo ta sałatka bez miesa za to z oliwkami i do tego zapiekane w rękawie mięsko z ziemniaczkami jesli ktoś może węgle/ ładowanie robi/cheat meal
ot prostota ale czasami moze uprzyjemnic zycie, bo kolorową szame lepiej sie je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
burżuazyjne wymysły!

sucha kura i ryż i rosniesz jak trzeba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Jak zrobię znów to wrzucę coś podobnego do deseru LC miętowego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Środa 20.03

Dzisiaj już więcej motywacji, do codziennych czynności, niż wczoraj Cały dzień przy projektach a wieczorem do pracy.

Dzisiaj ćwiczyłem przy tym.. była SIŁA!







Vit D3 5.000iU

1. Jaja 6, warzywa


---TRENING---

Rodzynki 100g, ryż 100g


2. Karkówka 300g, masło, warzywa
3. Jaja 6, masło, warzywa, Omega 3g
4. Schab 300g, masło, warzywa, Omega 3g
5. Schab 300g, masło, warzywa, Omega 3g
6. Makrela 150g, śledź 100g, warzywa

Iron Test 3tabs






Cukierki które dzisiaj przyniósł kurier





Barki

Push press z kaptura 10 serii
6x70kg

Face pull
14x41kg
12x50
20x27

Unoszenie na boki talerzy
14x10kg
12x15
30x5




Większe ciężary- lepsze nabicie mięśni które nie schodzi z pompą jak przy mniejszych ciężarach z większą ilością powtórzeń. Ładnie wyciągnęło mi najszerszy i kaptur po wczorajszym treningu. Mega zakwasy na klatce i grzbiecie.

Po 2 serii push press'a bałem się, że nie dam rady zrobić 10 serii tym ciężarem. Po 5 poszło już jakoś z górki. Pustki na siłowni, cisza i spokój dzięki czemu mogłem się wyciszyć i skoncentrować (oczywiście jeszcze Ave Maria). Zwiększenie ciężaru w face pullu i unoszeniu na boki na +, dobiło boczny i tylni.

Filmu nie ma bo ćwiczyłem znowu sam. Szkoda, że zdjęcia z dup* bo nie widać definicji, całe barki miałem w prążkach i żyłach.





Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-20 11:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
elegancko, dobry dzik

strasznie mi się podoba design produktów IH,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Serio jechałeś na tej nucie trening,jak tak to szacun hehe mnie oststnio niosą rytmy Kacezet regge i BasTajpan kawałek z Paluchem miazga..
Sylwetka konkret jaka waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Nieźle, nawet nogi spora zmiana, gratki ode mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dzięki Panowie

Meju Mi też się podoba, czysto i estetycznie. Twój TP też bardzo ładny

Jacek No praktycznie cały trening od 6-7 push press'a zmieniłem na Rammsteina bo potrzebowałem kopniaka hehe jeśli chodzi o wagę to pewnie jakieś 98-99kg. Waga z początku dziennika 97.5, następne ważenie pewnie na koniec masy bo zbytnio nie kieruje się wagą.

Zmieniony przez - IGM w dniu 2013-03-20 16:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do zaglądania :)!

Następny temat

Dzienniki treningowe Iron Horse - bannery

WHEY premium