SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGM Glory Time! DT / podsumowanie str.28

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1569
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Filmik kozak!!! Fajnie sie ogląda Twój dziennik. Ciągły progres i to się liczy. Mi osobiście ta mieszanka wiosenna nie wchodzi, wiec nie mniam. Tak jak u mnie problem z plecami;/

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-03-11 19:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dzięki mam zamiar utrzymać tak kolorowy dziennik. Też mi to nie podchodzi.. Tak jak napisałem wzięte przez pomyłkę Dianka jak tak bardzo lubisz brukselki to mogę Ci przesłać

Plecy plecy.. Niestety ale ta partia i nogi to podstawa. Trzeba brać się za nie i napier****!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
"tymi partiami wygrywa się zawody" niedługo zaczynam redukcje wiec zobaczę co z tych "pleców" zostanie..jak wiadomo wszystko z czasem ,wiec musi byc coraz lepiej niestety trzeba ponosić konsekwencje za wcześniejsze "super treningi i diete" Ja tez ma w zamrażarek trochę pysznych brukselek ale aż tak chętnie jak Igor się nie podzielę. Widze ze caly czas pure jakas dobra cene karnetu wynegocjowałeś czy po prostu pasuje Ci ta siłka ?

ps. z Mejem lepiej nie trenuj bo chłopak się opierdziela... temu taki niski sorry za spam

Zmieniony przez - Hazzo w dniu 2013-03-11 20:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Dokładnie.
Podpisałem umowę i tak już zostałem. Pasuje mi to, że można chodzić do innych w Polsce a co jakiś czas jestem w Lublinie więc mam jak znalazł za miesiąc kończy mi się umowa, jak mi nie dadzą 59zł + ipod'a (ostatnia z promocji ) to zmieniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
cena ładna jak za siłke
Dawaj wypiske, moja juz gotowa a chce sie jeszcze nasycic fotami twojej szamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
szok tylko tyle za taka silke? Ja tu na odchamienie na Maniaca sie zapisałem i 115 place a z basenem 130. A na pure ceny jak na TKKf. A jakie fajne recepcjonistki macie.. Tez lubie oglądać Igora fotki szamy nie to co u mnie w garnku wszystko wymieszane nawet na talerz nie chce sie wykładać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Ty już się zdrajco na tkkfie nie pokazuj, łysy się na Ciebie zasadza
nie spamuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
przeoczyłem jedna strone, czuje sie z tym okropnie
Jak sie trenuje w purze? fajny klimat czy taka burzuazyjna ta siłownia, zastanawiam sie czyby przypadkiem nie zalatwiajac spraw w LBN nie zajrzec tam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do zaglądania :)!

Następny temat

Dzienniki treningowe Iron Horse - bannery

WHEY premium