SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Cięzko się z Tobą rozmawia.

Lubie pracowac z ludzmi , którzy są w stanie zaufac mi.

Ty widzę wiesz lepiej wszystko.

To ja wysiąde

Pozdrawiam

Przyjemnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Patka, nie chodzi ze wiem dużo więcej tylko sie boję tego, mogę wam zaufać tylko proszę dajcie mi jakieś argumenty, staram się dowiedzieć jak najwięcej mogę bez problemu zrobć sobię diete na okolo 3.5 kalorii , z chęcią ale boję się ze wtedy będe tyć. Fakt faktem ze jedzenie które jem jest zupelnie inne niz kiedyś ale. W sumie co mam do stracenia, sorki za upór.
Postaram się jeśc kolo 3.5 tysiąca kalorii, i kontrolować wagę często. Jeśli nie będzie to dawało zadnych rezultatów wtedy wszyscy pomyslimy. Jeśli tutaj 4 osoby mi to mówiły to zanczy ze ma być tak. W końcu chcę to zrobić z pomocą ludzi którzy wierzą odemnie owiele wiecej.

W sumię rozumiem waszą irytację, przychodzi czlowiek o małej wiedzy (by nie nazwać się idiota) i upiera sie przy swoim. Przepraszam za to, postaram się zrobić wg waszych skazówek :)

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-17 20:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Argumenty
https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_4:OSTATECZNE_POŚWIĘCENIE_-_post_before&after-t466696.html
Pani o nicku Czarna Mara majac diete na wysokosci 2500kcal zaczela chudnac, mimo, ze wczesniej stosowala diety w stylu 800kcal
Zreszta w ogole w tym eksperymancie chlopaki jednli powyzej 3000kcal a wazyli duzo mniej niz ty. I wszyscy pochudli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Hpsi nie rób głupst poco ci wisząca skóra zaczniesz chudnac jedzac i te 4000 kcal wystarczy ze dodasz ruch.. mówisz ze tyle nie jadles wczesniej moze nawet o tym nie wiesz ile jadłes... Czarna Mara jest dobrym przykładem. Pozatym jak to Twoje 2600 kcal jest tak jak ja bym jadła na redukcji 600-800 kcal i co byś mi wtedy powiedział ze robie głupstwo ze bede miała efekt jojo ze sie głodze itd.. przemyśl to dobrze jeszcze raz.. bo tak to to nie ma sensu..

albo co zrobisz jak bedzie przestuj bedziesz obcinał ? do ilu do 500 kcal?

trzymam kciuki za to ze zrozumiesz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Ok, postaram się zmodernizować ilość pokarmu w posiłkach do 3.5 tysiąca kalorii, będę tyle gotować i starać się to zjeść. Raporty będę dawać codziennie wraz z wynikami i informacjami z pulsometru.
Choć ciekawi mnie jak to działa :)

Dziękuje za argumenty, teraz mam pewność do tego co mówicie, i zaufam w 100% każdym waszym słowom :) (siła argumentów :) )

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-17 21:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no to sie cieszymy rozplanuj sobie wszytko ładnie to napewno dasz rade tyle ugotwac i zjesc na sniadanie jak najwiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
jakis argument ? też im nie wierzyłem jakies 8 miesiecy temu :( chcieli mi wciskac tyle żarcia kiedy ja kiedys jadlem mniej (dla mnie pizza na noc to mniej niz 100g ryżu + kurak przed treningiem).
a potem sie potwierdzały ich wszystko słowa :) gdy mialem zastój ... obcinałem wegle ... mialem z czego .. bo cisnolem na ponad 4000+ kcal i teraz spokojnie zjechalem do około 2900-3100 :)

P.S
bede zagladał i motywował stary ! pizgaj ten fat i bez obijania mi sie tu ! za rok będzie dobrze :) (pamiętaj ... około 0,5-1kg tygodniowo max ! jesli chudniesz więcej tzn. ze raczej lecą miesnie :)

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-05-17 22:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dla mnie pizza na noc to mniej niz 100g ryżu + kurak przed treningiem

tak wiec może zaczniesz od wiecej niż 3500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo,

Jest bardzo tłusto, dobrze że się za to bierzesz bo w przyszłości mogłoby być nieciekawie.

Ale jak spalisz i zejdziesz do 100kg będziesz miał dużą satysfakcję.

Aha i słuchaj rad bo jest tu wielu ekspertów np. Patka, która w tym roku miała startować w zawodach więc chyba zna się na rzeczy.

Powodzenia i będę zaglądał.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
satysfakcja jest ogromna gdy ludzie zaczynają mówic jak to sie nie zmieniles :)
ale dobra ludzie dosyc spamu :D
pokaż nam Hpsi co zrobiles z tą dietą(odrazu z gramaturą) :) i jakis sensowny trening ułożyłes ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium