SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Operacyjnie zejdzie Ale macie problemy chłopaki, ja to z chęcią bym już chciał na tą operację iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
operacyjnie to wiesz... wszystko zejdzie ale ja bym chciał sam to jakoś sam zwalić, mam nadzieje że ogarnę to...teraz trochę żałuje że tak drastycznie chudłem, jedna operacja mi styka, po koniec czerwca idę zlikwidować ginekomastie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
napisz do mnie prosze na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
co do dziś :) jestem zadowolny, dobrzę się czuje i w ogóle jakoś tak inaczej niz przed przejściem na dietę, nie wiem może to dlatego, że naprawdę chce schudnać ale mam dużo energii i chce mi sie wiele rzeczy robić na które nie miałem siły wcześniej. Tymbardziej jestem zadowolny widząc, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów dotrzymałem kroku mojej dziewczyny (paradoks mam dziewczyne ważącą niecale 50 kg :) ) i widzę radość u niej przez to, że przeszedłem na dietę.


Co do ćwiczeń dziś poprostu od rana chodziłem na zakupach z nią cały dzień więc jestem zadowolny bo ani biodro się nie odezwało ani kolana i się dobrze czuje teraz i mam ochote jeszcze iść na spacer :)


Ogólnie chciałbym bardzo podziękować tym którzy mnie przekonywali do diety koło 3.5 tysiąca kalorii gdyż teraz uważam, że jakbym jadł mniej bym się czuł jak z du... :)

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-19 22:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Fajne podejście! Postanowiłeś coś zrobić ze swoją sylwetką a nie "płakać w poduszkę".Masz kobietę która cię kocha takiego jakim jesteś to też bardzo wspiera by pokonać trudności bd tutaj wpadał Sog na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Super, że zrozumiałeś jak powinna wyglądać dieta z prawdziwego zdarzenia i że przynosi wymierne korzyści Ja na przykład od jakiegoś tygodnia zawsze około 22:30 zaczynam odczuwać wielką chęć na poranny placek z białek, płatków i izolatu białka, kiedyś by było dla mnie nie do pomyślenia, że będę rano jadał coś takiego, teraz jestem od niego uzależniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Wiesz co, powiem tak dodatkowym wsparciem jesteście Wy, dzięki temu forum i temu, że robię ten dziennik mam dodatkową motywację z schudnięciem i zmiana sposobu życia. Bo nie oszukując się żyjąc dalej tak jak żyłem bym doprowadził się do zawału w wieku 30 lat. Więc ta dieta jest do mnie jakby być albo nie być. Wraz z nią postanowiłem zmienić wszystko co mogę. Robię to do siebie, i dla kobiety która kocham bo wiem, że się martwi o mnie i to bardzo, w sumie to dzięki niej dosztrzegłem, że nie jestem już taki jak kiedyś bo zawsze uważałem ze wszystko ok jest i nic się nie zmieniłem. A nagle wbiło mi poand 160 kg wagi i zaczełem powoli redukować... i sie zatrzymało na 145 ... Jak ja mogłem być taki głupi i tak zafascynowany trybem życia przed komputerem (oto pytanie za 100 puntków :) )


Kiku powiem ci coś smiesznego. Jem to co naprawdę lubię. A nie to co popadnie - to jest główna różnica u mnie. A dlaczego jadłem wcześniej to co popadnie? proste nie chicało mi się ruszyć posladków do sklepu, lub też ugotować wolałem pojechać na kebaba lub zamówić pizze.

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-19 22:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Ja też nie wiem jak mogłeś przy takim trybie dobić do 160kg, ja dobiłem do 121 i myślałem, że lepiej się spaść to już nie można Tylko, że ja genetycznie tak mam, po rodzinie ze strony mamy, nawet z twarzy jestem do niej bardzo podobny A że dzienniki zayebiście motywują to fakt, mam tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Kiku ja sam nie wiem ja uważam ze teraz wyglądam jak słoń a wtedy to co świno-słoń chyba byłem :d

A właśnie, dziś zrobiłem sobie na drugie danie szaszłyki i poczęstowałem moją kobietę :D stwierdziła, że idze ze mna na diete :D Oczywiście do szaszłyków surówka i reszta rzeczy które miałem wpisane na drugie danie. A na posiłek przed / po treningowy nie miałem czasu zjeść go spokojnie w domu więc sie przygotowałem zrobiłem sobie w pojemnikach na jedzenie obydwa posiłki i na środku miasta jadłem :D troche ludzie na mnie dziwnie patrzyli ze oni w MCdolandzie jedzą kurczak burery itd a ja swoje zdrowe i przyszne jedzonko :D

A co do życia przed kompem i tak jestem skazane na nie - życie informatyka - ale trzeba do niej dodać ruch i sport i będzie ok :) - wystarczy chcieć i mieć motywację



Mam także zapytanie. Czy ćwiczenia przed snem mogę wykonywać bo np teraz się powoli szykuje już spać i mam nadmiar energii i chicałbym poćwiczyć trochę
Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-19 23:04:24

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-19 23:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Panowie widzę że macie też ostrą motywacje... tak trzymać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium