SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
zatwardzenie niestety, ostatnio na wc bylem z 3 dni temu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Pewnie do swoich otręb, czy tam panierki do kurczaka wsypałeś sporo siemienia lnianego, mam rację?

Zmieniony przez - Kiku_ w dniu 2009-05-31 21:03:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Nie kiku nie używam tego. (sprawdziłem na wiki co to jest :P )
Jem tak samo jak na początku, i było dziwne bo pierwsze dni miałem leciutką biegunkę , potem ok, później znów biegunkę. Zaczeły się zakupy w biedronce, tj głównie mięso i warzywa i od tego czasu mam zatwardzenie .

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-31 21:11:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
no a jak miałeś biegune to brałeś kapsy jakieś na nią? Ja ostatnimi czasy miałem taką, że musiałem łyknąć 2 piguły i od tego czasu też dużo rzadziej na tronie bywam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
biedronka nie ma tu nic do rzeczy.. wiesz Twój organizm powoli przyzwyczaja sie do diety.. w diecie musisz miec dzuzo błonnika bo duzy facet z ciebie tak wiec staraj sie nie rozgotowywac makaronu i ryzu jedz duzo warzyw.. jesli za jakis tydzien nic sie nie poprawi to bedzie trzeba cos wykombinowac.. pij tez duzo zielonej herbaty, jak lubisz to doprawiaj potrawy na ostro, imbir tez nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
niet nic nie brałem. Właśnie to mnie dziwi bo gdybym brał to bym nie pytał tutaj tylko wiedział gdzie jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
kavva potrawy jem średnio ostro wg mnie (wg tych co czasem jedzą ze mną jem ostro :P ) zielonej herbaty nie próbowałem.
Zapytaniem ma co do rozgotowywania ryżu i makaronu co wg Ciebie znaczy rozgotować? gotować równe 30 minut jak na opakowaniu pisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Podam Ci przykład- makaron zbożowy spaghetti gotuje sie na miękko 15 min, na al dente 12 min, bardziej oplaca sie gotowac na al dente chocby tez z tego powodu ze dzieki temu ma duzo nizszy index glikemiczny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ryz i makaron nie powinnien byc taka papka powinnien byc taki sprezysty no.. ale dente zleoną herbate sobie zakup i pij czesto.. wiesz problem z zatwardzeniem to wynik zmiany diety poprostu.. organizm musi miec czas rzeby sie przyzwyczaic.. bedzie dobrze tylko pamietaj o warzywach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
warzywa to jem w dużej ilości wszystko co popadnie pomidory, ogórki , kapustę, sałatę, paprykę, rzodkiewkę :) i czasem dodaje do tego mała ilość oliwek :)

Ok dzięki za radę i informację bo bałem się ze coś nie tak jest...,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium