SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Będę śledził i nie daj się tym razem.


MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
W sumie co pisać, na tej diecie, do dnia dzisiejszego jestem 6 dni :), na rowerek wsiadam codziennie rano - i nie wyobrażam sobie teraz poranka bez tego .

Padly słowa - zebym dostarczał więcej substancji odżywczych aby nie głodzić organizm - chciałbym tu powiedzieć, iż zanim weszłem na diete patrzyłem mniej wiecej ile cal jem dziennie, wyszło koło 3600 (waga stała tak +/- w miejscu ) więc nie uważam iż w tym momencie przy mojej ilości jedzenia jakoś głodzę organizm albo coś w tym stylu ....


Co do wagi, dziś pokazała 132,5 - nie powiem iż mnie to nie ucieszyło. Co do siłowni, do soboty mam przerwe z nią więc teraz 2 razy dziennie rowerek - rano około 20 minut, popołudniu koło 30-35 minut :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
tez lubie rowerek z rana i nie odpuszczam ani razu

co do tych kalorii to juz nie bede za bardzo sie madrzyl. powiem tylko, ze 1000kcal to moga byc 3 male hamburgery, ze 4 pączki, albo 100g ryzu brazowego, 200g piersi z kurczaka, do tego warzywa, 20g oliwy i jakis wiekszy owoc. nie liczy sie ilosc, a jakosc, ale to przeciez kazdy wie

waga ruszyla wiec dziennik mozna uznac za otwarty! bede zagladal i zycze wytrwalosci!

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Po tamtej diecie, nie jadłem za byle co, w sumie moje jedzenie opieralo sie na własnie piersiach z kurczaka, brazowym ryzu itd, wiec, było w miare zdrowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
No i powolutku do przodu :P rano jak się zważyłem było 132 kg :) w sumie nie mam z czego sie cieszyć bo i tak to jest o niebo za dużo no ale :).

Dziś mialem spokojny dzień, bez żadnego treningu, bez rowerku - raz w tygodniu trzeba sobie coś takiego zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Zaraz w kimono więc trzeba napisać, rano jak się zważyłem 131.5 kg wiem b. duża redukcja masy - po części napewno nie zdrowa no ale wiedziałem na co się piszę. W sumie w mojej sytuacji nie ma innego wyjścia jak z lekka drastyczne podejście - waga bardzo mi utrudniała życie.

diety się trzymam :) wiem, że co niektórzy nie popierają jej ale każdy ma swoje inne pomysły na diete, ja się trzymam tego co mi poradzono.

Rozpiska dnia
Rano rowerek 22 minuty i 30 sekund - tylko tylke udalo mi się ukręcić :/

Potem około 15 stej siłownia
W sumie jest to nadal trening adaptacyjny:
9 minut na orbiteku
następnie po 3 serie x 16 powtórzeń na każdą partie mięśni które ćwiczylem:
biceps, triceps, barki, uda, brzuszki, klata
po ćwiczeniach znów na orbiteka i teraz na nim siedziałem 20 minut

W sumie to wszystko co dziś zrobiłem ale wkońcu czuję że żyje, waga leci w dół a samopoczucie coraz lepsze
Zobaczymy co jutro powie dziewczyna moja czy zauważy jaką kolwiek różnicę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Trzymaj sie i walcz

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Bamf walcze z soba :D maskra teraz walcze z zakwasami a łatwo nie jest :)
Dziś rano był basenik wieczorem na siłownię lece :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Powiem ogólnie, że nie jest łatwo - nie chodzi o jedzenie, bo taka dieta mi nie przeszkadza, ale wymęczenie organizmu który przez 5 lat nic nie robił daje swoje, jak już wcześniej wspominałem dziś rano był basen , potem plany uległy troszkę zmiany przez instruktora na siłowni.
Dziś na siłowni kontynuowałem trening adaptacyjny - z większą ilością ciężarów tj najpierw 8 minut rozgrzewki na rowerku potem trening - praktycznie każda partia mięśni prócz klatki piersiowej robiona na atlasie, klatkę robiłem na ławece skośnej z obciążeniem na gryfie 10 kg (nie wiem ile gryf waży muszę się o to zapytać).
Ogólnie 3 serie po 16 powtórzeń - starałem się nie oszukiwać ;)

no i po treningu 20 minut areobów.
Nie będę oszukiwać łatwo nie jest - a wręcz kuresko ciężko jeśli chodzi o organizm, tym bardziej, że ja jeszcze studiuje i pracuję no ale :). Po siłowni i zajęciach gdy miałem możliwość odpoczęcia nastało 3,5h snu po których się czuje jak nowo narodzony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
gryf olimpijski ma 18-20kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium