SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
kavva, miód w tej ilości co dałem to praktycznie nic:). A po co mi miód ? osobiscie gdybym robił to tylko dla siebie bym nie dodał miodu - nie przepadam za słodkawym mięsem ale... robie to też dla mojej dziewczyny bo jedziemy jutro razem a ona lubuje się w takich rzeczach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja nie wiem czy takie nic... nie powinnie zagoscic w Twojej diecie mam nadzieje ze nie bedziesz mial potem ochote na słodycze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Kiku wyszło mi 12 kotletów (na jutro) takich po okolo 70 gram każdy z czego tak: ja mam na drugi, trzeci posiłek po 2, moja piękna po jednym. Na posiłek po treningowy (bo chcę zrobić sobie trening jutro jeszcze nie wiem jak ) Mam kotleta + ryż już przyszykowany, oczywiście surówka też już w lodówce siedzi :). I prawdobnie trochę kotletów dam tescią na spróbowanie ;p

kavva, na słodycze mam ochote cały czas, do tej pory słodziłem każdą kawe, herbatę po 3 łyżeczki cukru. Teraz piję samą wodę i mi owiele lepiej. Ciągnie mnie ale mam ważniejsze piorytety niż "słodycze" czy zaprzeproszeniem nazreć się czegoś słodkiego i wiedzieć, że mam początek diety z głowy i trzeba zaczynać od nowa.

SŁodyczą mówimy NIE
Tak samo substancją słodzącym i soli - Zdecydowanie nie. Bo tego nadużywałem wczesniej. Sól, cukier poszedł na wydanie :) by nie kusiło

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-20 23:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4042
Teściom, słodyczom, wybacz, schorzenie humanisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
kiku , wybaczam, ja niestety jestem ahumanistyczny .... poprawie błędy i postaram się nie powtarzać ich :)

aj nie mogę poprawić postów...


podsumowując, nie wiedziałem ile zrobić tego roztworu z jajek wody i oliwy, zrobiłem go około 300 ml, dodałem do tego małą łyżeczkę miodu, wymieszałem wszystko, zżyłem około 100 ml z tego. Więc dużo miodu to tam napewno niema :)

i przy okazji zepsułem klawiature - spacja nie dziala;d

co do przepisu dałem kumplowi do spróbowania, to co robiłem wcześniej i ten. Mówi że to wiele lepsze od poprzedniego. a miodu w ogóle nie czuć. więc nie narzekam. Jutro wrzucę do kuchni przepis wraz z zdjęciami. Pozdrawiam:) teraz grilluję na jutro i idę spać

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-21 00:29:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Chrom sobie kup ! Bezcenny "na slodycze"...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-21 06:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
na mnie nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ja się nie zrażam.

Aczkolwiek nie lubię się kłócic i na siłę komuś coś tłumaczyc.

a biorąc pod uwagę, że mam mało czasu to wybacz, ale

wole poświęcic go komuś kto coś z Tego wyniesie

i nie bedzie sie na sile sprzeczał.

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2009-05-21 09:06:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Patka, rozumiem Ciebie, dzięki za rady na początku teraz staram się je wykorzystywać i siedzieć na tej diecie 3.6tysiaca jeśli będę w stanie to zjeść .

W każdym bądź razie pozdrawiam i życzę powodzenia w tym co robisz:)

Bolek ok kupie chrom dziś :)
Jakieś subelementy jeszcze kupić? bo jadę na zakupy dziś

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-05-21 09:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
nie nie kupuj juz zadnych supli chyba ze Omega 3:6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium