SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hpsi / dieta redukcyjna (145 kg wagi - start )

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
I tak trzymac

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
hehe dziękuje:)

Będę trzymać ile wejdzie i póki mi sił wystarczy bo zależmy mi na tej zmianie i zależy mi także na tym ale i także zależy mi na powrocie do sportu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
najważniejsze to sie nie poddawac !
ja mialem 146 kg wagi a teraz mam około 98 ;) i szczegolnie motywowały mnie zdjecia innych forumowiczów po redukcji oraz dzienniki treningowe ;)
wpadnij do mnie jak cos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
devi czytam twoj dziennik, choć nic nie piszę :) jesteś jednym z osób które mnie umotywowały na samym początku gdy zobaczyłem wasze zmiany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
a to jeszcze nie koniec ! i pamietaj :) czas przedewszystkim :) mi dojscie do aktualnego stanu zajeło 9 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
devi :) ja mogę nawet dwa lata walczyć z tym :) byle żeby dojść do celu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Eh, co tu pisać?
Wymiękłem, zresztą jak widać po tym ile czasu nie pisałem. Nie dałem rady, aż głupio bo były efekty... dlaczego? wakcje, imprezy itd i poleciało all...
Ale zabrałem się jeszcze raz, tym razem troszkę poważniej się do tego zabrałem, najpierw poczytałem douczyłem się dużo, zaoszczędziłem kase tak by wszystko miało ręce i nogi ... Dietę skonsultowałem z kilkoma osobami które się na tym znają, w sumie od tygodnia na niej jestem - super się czuje więc chyba ok. Teraz w sumie czas na otwarcie spowrotem dzienniczka.
Jakie zmiany odnośnie starej diety, i treningów ?
Po pierwsze, chodzę na siłownie, a nie jak wtedy wzbraniałem się na wszelkie możliwe sposoby by nie iść tam.
Moje ćwiczenia nie polegają już na samym spacerku od rana, kupiłem sobie rowerek stacjonarny i wsiadam na niego codziennie rano (około 20 minut )
Dodatkowo, dodałem odżywki aby szybciej się organizm regenerował, oraz by zaspokoić zapotrzebowania na białka.
Spis odżywek: BCAA XTRA, CARBOMAX , WHEY PROTEIN - firma ACTIVLAB , do tego L-carnietine FITMAXA , dodatkowo piję codzienie wapń ponieważ moja dieta jest w to uboga.
Teraz dieta wraz z godzinami treingów:

Rano na czczo po wstaniu. (6.00 pobudka )
Kawa, bez cukru, 20 minut przerwy i bcca dopiero 10gram z wodą po ok 10min na rowerek.
Po 20min 25gram whey z wodą w czasie kręcenia na rowerku.
Czas kręcenia maks do 20min.


Śniadanie godzina ok 7
Płatki owsiane ok 80gram na mleku 200ml (2%)
Do tego 10 gram orzechów i rodzynek
Jajo kurze 4 sztuki (jedno żółtko tylko) gotowane lub ścięte na teflonie.
Do tego wszystkiego jak już się ogarnę owoc – np. :jabłko.

Posiłek ok godz 10
Chleb razowy
Wędlina chuda 150gram lub też indyk z grila .
Do tego zrób sobie sałatkę zapychającą np.:
Pomidor, sałata, papryka, ogórek, cebula, szczypiorek dopraw + łyżkę oliwy z oliwek extra virgin


Posiłek ok godziny 13
Kasza gryczana lub ryż brązowy 75gram (czyli niecała torebka)
Pierś z kurczaka 200gram do tego sałatka warzywna, która została z wcześniejszego lub jakaś gotowa np.: buraczki.


]b\Posiłek godzina ok 16
Makaron, kasza, lub ryż brązowy w ilości 75gram
Może być powtórzona pierś lub rybka chuda ok 200gram
Gotowany kalafior, brokuły

Przed treningiem ok 20min
Bcaa xtra 10gram

Trening ok 17-17:30

Posiłek po treningu 18:30

Bcaa xtra 10 gram
Carbo w ilości 80gram

Pierś z warzywami 200gram

Posiłek 21:00
Whey 40gram z wodą

dieta, może ulec zmianie w zależności jakie będę miał samopoczucie w czasie trwania w niej.

Aktualna waga: 133,2 kg
Mam nadzieję, że tym razem nie dam plamy :)

Zmieniony przez - Hpsi w dniu 2009-11-18 22:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
hej.
nie ma sie co lamac. wiesz, ze mozesz osiagnac wiele bo juz ci sie udalo przed wakacjami niezle zjechac. zmarnowales to-trudno. teraz jestes bogatszy o wiedze wiec mozesz zaczynac na nowo z lepszymi wynikami.
ja mialem podobnie-3 miesiace jechalem na diecie, potem ponad miesiac przerwy, ciagle fast foody, zero ruchu wszystko wrocilo z powrotem tzn 107kg-101kg po 3 miechach-107kg po miesiacu zmarnowanym.
teraz zaczynam madrzejszy, z pewnym doswiadczeniem i, co najwazniejsze, z wyzszego pulapu kcal. pisze o tym bo widze, ze ty chyba dalej masz zamiar sie glodzic widze, ze diete ukladal ci ktos, mysle, ze jakis kulturysta z dluzszym stazem bo brakuje w niej baaaardzo waznego skladnika mianowicie TLUSZCZU! co to ma byc?! jajka, 10mg orzechow i to wszystko??? ok, mozesz tak jechac, ale po miesiacu w ktorym szybko spadnie ci moze i z 10kg nagle wszystko stanie! potem bedzie zalamka, obzarstwo i odpuscisz albo wystartujesz w koncu z takiego pulapu jaki doradzali ci patka i bolek na samym poczatku. uwierz mi, ze to dziala. dzis w moim dzienniku padlo stwierdzenie, ze " nie chudlem bo za malo jadlem". przemysl to bo zycze ci dobrze, ale nie wroze, ze dobrze bedzie

to co jesz spokojnie moglby wciagac zawodnik na redukcji wazacy 50kg mniej niz ty.

mala poprawka-widze jeszcze lyzke oliwy w jakiejs salatce, ktora ma zostac na potem.

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-18 22:29:25

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
heh :) fakt faktem, iż pomagał mi kulturysta, tutaj nie będę ukrywać tego. Co do "sałatki która ma zostać na potem" nie chodzi ze ma zostać tylko jeśli nie będe w stanie jej zjeść to żeby nie marnować jedzenia :) . Oliwę z oliwek używam w sumie nawet o niej zbytnio nie piszę, zarówno do mięsa, jak i piję "kieliszek" dziennie tego świństwa :P

A co do pułapu kalorii i ilości jedzenia? Głodzę się? Eeee. Raczej nie, siedzę cały czas najedzony wręcz tą ilość jedzenia muszę wpychać w siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
aha. to albo wrzucasz diete dokladnie albo wcale. ot tak pominales sobie oliwe. jesli przyjmujesz jej 80g i o tym nie wspomniales to zmienia to podstac rzeczy, a tych warzyw sie uczepilem bo tylko przy nich wspomniales o oliwie i to w malej ilosci
ok, nie czepiam sie juz diety, zdradz tylko ile ci wychodzi w niej kcal dziennie

p.s. jesli ktos ma zapotrzebowanie 4000kcal to pewnie, ze moze czuc sie przejedzony przyjmujac 3000kcal chociaz ze zdrowotnego punktu widzenia glodzi sie

Zmieniony przez - WPC_fan w dniu 2009-11-18 22:50:57

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, trening mięśni brzucha w domu

Następny temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

WHEY premium