SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oglądałem z pół roku temu, może mniej, naprawdę świetny jest. Chyba sobie dzisiaj człowieka z blizną obejrzę

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Dremor, MASAKRA. David Duke jak zwykle podaje mocne materiały.

Swoją drogą, trzeba teraz uważać z takimi linkami Oskarżenie o terroryzm wisi w powietrzu

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Enediktal, zainspirowałeś mnie do obejrzenia więcej filmów z tym typem (nie wiedziałem że to jakiś popularny koleś, a na youtube okazuję się że jest go w chvj;) i do ściągnięcia filmiku na dysk, tak na wszelki wypadek

Mi się aż nie chciało wierzyć i sprawdziłem ten Talmud. I to kvrwa prawda... Wg talmudu Jezus jest w piekle i gotuje się w fekaliach... jak chorym trzeba być żeby takie coś napisać i to wyznawać.
W ogóle byłem w ciężkim szoku bo wiem że Żydzi to w chvj inteligentni ludzie, a tu nie dość że takie głupoty piszą to jeszcze humor tak niskich lotów ( i nie chodzi mi o to że o Jezusie, bo można zrobić np rasistowski kawał który jest śmieszny, a u nich to żałosne i suche w chvj) że masakra.

Po prostu dzisiaj troszku zrewidowałem swoje poglądy na niektóre tematy, a to dla mnie duża rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
To o Talmudzie wiem od lat. Zabawne, że większość ludzi uznaje to za jakąś pokręconą antysemicką teorię spiskową





To jest bardzo dobre.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
http://poema.pl/publikacja/85891-zydzi 

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mówisz kaczek, że byłeś na wakacjach nad brzegiem Jordanu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
właśnie oglądam tą starą videokonferencję z Kawulskim i ten pierwszy koleś dobrze mówi o punktacji 30-25 haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
To Jajcarz bodaj mówił ale już nie pamiętam o jakiej walce, Błachowicza? Przypomnisz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium