SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
\ ja naj**alerm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
@danio pijany jesteś idź spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
przynajmniej wiem o ktorej wrocilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja się wczoraj zeszmaciłem konkretnie :D wróciłem, padłem na podłogę w przed pokoju i siostra mnie zbierać musiała, ściągała mi buty, kurtke itp jakby nikogo nie było w domu to bym pewnie został na tej podłodze ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9366
Siema koksy



ahh ta Russia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co do Batmana. Wszystkie części mi się nawet podobają. Pamiętam że pierwszą jarałem się w chvj, ale to może kwestia tego że miałem mniej wyśrubowany gust.

Co nie zmienia faktu, że Batman zasłużył po serii fatalnych filmów, lub filmów nie do końca serio, na poważną trylogie i zayebiscie że Nolan to zrobił, bo tak by zostały te stare "filmy", które były tak chvjowe że szok. Batmany Nolana są solidne, z zayebistą muzą i aktorstwem... Wiadomo, że można się przyczepić do wielu rzeczy, ale nie do tego zmierzam.

Chodzi mi o to że ktoś nareszcie zrozumiał o co chodzi w tym komiksie i zrobił trylogię, którą ogląda się przyjemnie:)


Poza tym, byłem na Atlasie Chmur - nie polecam. Początek niezły, ale ten film od połowy zaczyna się kończyć... Mam na myśli to, że od połowy filmu lecą morały i "ambitne teksty", przez resztę filmu i człowiek myśli że to koniec a tu dvpa i kolejna porcja "morałów" Gdyby to jeszcze było coś ciekawego. Niestety, jest tam w chvj banałów w stylu Paulo Coelho.

Drugi film - Looper. I to jest kvrwa dobre kino SF. Warto obejrzeć. Ponieważ istotną sprawą jest tutaj podróż w czasie, to można dopatrzeć się wielu absurdów (a przynajmniej rzeczy nielogicznych dla mnie) ale nie o to chodzi w sf. No i całkiem zayebisty dylemat moralny pod koniec.




Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-11-25 12:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamed by go jedno renko pokonau
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium