SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
i dlatego TV TRWAM nie dostala koncesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
wiedziałem k***a że tak będzie na marszu skurvysyny ;/ jutro mi pewnie koledzy opowiedzą z pierwszej ręki jak tam było,w tym roku nie pojechałem niestety;/

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091




nie wiem czy był już ale chyba nie

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
http://niezalezna.pl/34709-tylko-u-nas-nowe-zdjecia-policyjnych-szpicli

Trzeba takie materiały rozpowszechniać, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o rządowo-medialnych kłamstwach.

Jakich czasów dożyliśmy... Przecież to jak PRL i Białoruś...

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
''Koledzy mojego szwagra uczestniczyli w Marszu i złapali jednego z "zadymiarzy" w kominiarce i - jako prości chłopacy z osiedla - zaczęli go po prostu bić za wszczynanie rozróby. "Zadymiarz" wyciągnął odznakę policyjną i powiedział, że jak go nie przestaną bić, to zostaną oskarżeni o napaść na policjanta. Opowiedziała mi o tym teściowa i wydawało mi się to bujdą, ale po Waszym artykule zaczynam w to wierzyć...''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12091
właśnie tak niestety jest,k***a no tego się nie da ogarnąć nawet....i chvj tylko garstka ludzi będzie o tym wiedzieć a w telewizji pokażą to tak,że to wszystko wina demonstrujących

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
wklejajcie to na kwejki,demoty itp.na to wchodzi masa ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
sensacja sensacją panowie, tylko motywy ? na ch** policja ma siać zadymę na marszu niepodległości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Rok temu było to samo.
W rządzie Tuska są same plusy normalnie: afery, podwyżki, komercja, prywatyzacja itd. Nie wiem jak można na niego głosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
lord raV
sensacja sensacją panowie, tylko motywy ? na ch** policja ma siać zadymę na marszu niepodległości ?

Oficjalnie: ,,Tępimy zadymiarzy"
Nieoficjalnie: ,, Chłopaki załatwimy ich teraz, będzie spokój wieczorem"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium