SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
"I'm on vacation for the fight. I think we just come back at the end of next year ... I'm going to Los Angeles and then going to Canada for the fight of St. Pierre. I'm already going to be there to shoot a movie, a feature film that I'll participate in with Lyoto (Machida). It's not my character to up and challenge anyone. I think it will not happen. I think not, I'm sure (laughs)."

Tak pewnie, pod koniec 2013? To się już zrąbane robi, UFC powinno chyba dawać warunek albo bronisz pasa MINIMUM 2 razy w roku, albo oddaj pas i gdy zechcesz łaskawie wrócić i to wtedy możesz go odzyskać/bronić.....

A nie, że w kategoriach jest po 3-4 porządnych kandydatów do walki o pas, a w tym czasie się wszyscy ze sobą nawzajem pobiją do tego dojdą kontuzje i potem jest tak właśnie jak w 2012

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-11-13 00:39:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
blablabla, kanadyjski akcent śmierdzi. zmieńta mi nicka na lord łonogrzmot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
"po stronie JDSa jest boks i szybkość" tylko wszyscy wymienieni prze ze mnie(nawet Past Prime CROCOP) są lepszymi bokserami niż Junior(nawet Remy), i jakos z Remeem sobie nie dali rady(co prawda Remy wygrał ale kazdy wie jak to wyglądało,a Hari sobie za pierwszym razem go trochę olał,ale w rewanżu już nie było co gadać,ale JDSowi do Hariego to Braaaaaakuje i będzie brakowac jeszcze długo )
@Dremor o ile pamietam to ty jesteś fanem Lennoxa,tak z ciekawości chciałem zapytac on ma jakiś pasek w Judo?(daaaaawno temu coś takiego mi się o uszy obiło,że to ponoć czerń,albo brąz) a nic na ten temat znaleźć nie mogę, to prawda? pytam poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Pierwsze słyszę, wiem tylko że kiedyś na jakimś sparingu bokserskim, jakiś bokser rzucił Lennoxem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




znalazłem, od 2:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Remy se może być lepszym bokserem niż JDS, tak samo Miras i ktokolwiek jeszcze - nie zmienia to faktu, że JDS odszczeli Reema i rozsypie mu szczenę w 3000 kawałków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221405
@Dremor zaraz zobacze(znowu mi zamula net :/ )
@lord "Remy se może być lepszym bokserem niż JDS, tak samo Miras i ktokolwiek jeszcze - nie zmienia to faktu, że JDS odszczeli Reema i rozsypie mu szczenę w 3000 kawałków" żeby czasem Juniorowi nie poleciała szczena na 50 000 kawałków jak go Reem trzepnie i nikt chłopiny nie pozbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Velasquez zniszczy JDSa i nie będzie żadnego JDS vs. Reem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto między te ciosy , a szczeny JDS , Reema, czy Velsqueza wcisnąć "Szkieleta" (który notabene i tak tam zostanie wciśnięty , prędzej, czy później). Ostatnio Jones wypowiadał się, że chce mieć 2 pasy i w ciężkiej i w półciężkiej.
Z kolei JDS mówił, że on jest najlepszy na świecie, bo jest w ciężkiej i ma pas.
JDS vs. JJ....jestem za

No ale niech Szkielet trochę sie skoksi, bo na dzień dzisiejszy, nie byłbym na 100 % pewny jego wygranej

BTW...




-----------------------------------------------------------

Dodatkowo Omielańczuk ostatnio znów poprawia bilans walk wygrywając turniej wagi ciężkiej w Charkowie. Poniżej decydująca walka z Farryhema Mamadievem:





------------------------------------------------------------

Pewnie jest juz znany i u Was, ale jak ktoś nie zna, to powstała fajna stronka/blog jednego z bardziej ogarniętych kolesi. Linka oczywiście z wiadomych przyczyn nie wkleję. Powiem tylko, że nazwa ma związek z pewnym dzieciakiem, który sprawdzał wytrzymałość metalowych nóg pietrowego łóżka piszczelem

Polecam, bo naprawdę warto!

---------------------------------------------------------------

A co u Neith? Jak tam jej bark? Wyleczyła w końcu? Ps. Jeszcze mam gdzieś w folderze jej fotki po przeróbce

Pozdrawiam Neith

-----------------------------------------------------------------

I FODa coś nie widać na forum (chyba) . Odpuścił temat, czy chwilowy brak czasu?


Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2012-11-13 09:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
siema z rana
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium