SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Ciężko powiedzieć bo wiele ma zbliżone oferty.
Bet at home, Sportingbet, Bet365, Unibet, Tobet wszystkie te są zbliżone
Pinnacle ma zazwyczaj wyższe kursy, ale nie można łączyć zakładów czyli tylko single można stawiać, rzadko dają możliwość łączenia zakładów.
Jeśli chodzi tylko o UFC to zakłady 1-2 każdy buk powinien posiadać. KSW chyba wrzucają wszyscy działający na Polskim rynku, MMAA tak samo, Bellator różnie czasami tylko po 2-3 walki z gali

Sportingbet ma zakłady na rundy, metody zwycięstwa, i czy walka będzie trwała cały dystans rund
Bet365 ma 1-2 i na sumę rund
Tobet, Unibet tylko 1-2

Przed rejestracją najlepiej sprawdzić czy jest bonus, zawsze mona dodatkową kasę wyciągnąć, lub zakład bez ryzyka np. na sportingbet pierwszy zakład do 200zł jak przegrasz to Ci zwrócą kasę.

Do tego dochodzą buki amerykańskie i inne tego typu zarejestrowane w Kostaryce i gdzieś w Ameryce Środkowej, tam zazwyczaj są wyższe kursy. Tak samo azjatyckie.

Ale często w tych europejskich (podanych wyżej) można dobry kurs trafić, bo jak mają słabego speca od MMA to często zawyża kursy, bo się na tym nie zna za bardzo.

Tak więc trudno odpowiedzieć co jest najlepsze. Sportingbet dobrze się prezentuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
na sporting nie ma ksw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
być może, nie gram tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
RaKhu ja obstawiam na Tobecie. Dobre kursy tam nieraz dają. Gdzieś już to pisałem ale powtórze. Za obstawienie wygranej Shoguna, BJ Penna i JDS dzięki mnożnikowi wychodzi kurs ponad 13 zł. Także warto coś tam wsadzić. Sam tak zrobiłem.Chyba że po prostu typujesz że wygra ktoś inny. Na Diaza tez był ładny kursik ale tego bałem się postawić bo ta walka jest ciężka do przewidzenia i nie mam tam żadnego ulubieńca. Choć jeśli bym miał typować to obstawiłbym na Hendersona.

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2012-12-06 21:15:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
akurat na face to face włączyłem ktoś oglądał!? warto!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gada cos ten Koniowalski ciekawego? bo srednio chce mi sie czas marowac na sluchanie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
haha przecież ten Konowalski nigdy MMA nie trenował, nawet na siłowni z tego co wiem nigdy nie ćwiczył + już stary jest.. On jest dietetykiem^^ To ja już bym miał większe szanse z Najmanem niż on.. On sobie pewnie myśli tak: "potrenuję 3-4 mc przed walką z Najmanem od ZERA, bo mnie stać na trenerów, dietę i wszystko no i wygram, bo to Najman".. Otóż by się zdziwił, ale co tu pieprzyć do tego nie dojdzie, bo po 1 Najmana nikt nie chce oglądać a po drugie mało wie kto to Konowalski... ale nie zmienia faktu, że się skompromitował, bo on pewnie w życiu nigdy się nie bił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i o to mu chodzi. Skoro taki pewny jesteś to postawiłbyś na Najmana dużą sumę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium