SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hola hola kawalerze, może z łokcia chcesz w parterze ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
A pozniej sie smieja z tych kolezanek,ktorych rodzice sa biedni i nie stac ich na jakies modne ciuchy,czy chvj wie co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Tylko czekałem aż te typiary z mikserem sobie coś d****nego zrobią

No niektórzy mają w życiu z łatwo. Mam jedną znajomą - może nie bogaci, ale jej rodzicom raczej pieniędzy nie brak zdecydowanie, bardzo ładna, lubiana przez wszystkich chyba, w szkole żadnych problemów bo nie jest głupia - ale nie docenia naprawdę świetnych ludzi którym na niej zależy, bo nie brakuje jej koleżanek czy coś.

No i fakt, z facetami chyba aż tak strasznie nie jest, też znam przykład ale już nie będę pisał bo na trening zwijam, lenie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
"To byl polski mikser"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
hue hue hue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ludzie mają różne problemy z życiem/głową/czymolwiek i są nieszczęśliwi. nie ma się co czepiać, mimo wszystko same pieniądze szczęścia nie dają wbrew kawałom.




Ale samochód w garażu bo się 'nie podoba' to faktycznie kompletnie poyebane.




"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24996
nie wiem czy było;




poziom rozmowy i profesjonalizm prowadzących rozp*****la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
komentarze o JDSie pod tym filmikiem mnie zniszczyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"podstawą w MMA jest stójka: boks, kopnięcia" hmmm Toney mi się przypomniał, chyba mu się sporty pomyliły..
Warchoł skończyłby na dupie jak Piliafas z Pudzianem nawet w stójce TERAZ wynik nie byłby oczywisty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
O Warchole toja sie nasłuchałem od znajomych co po klubach sie obijali, niezły wariat byl, albo dobrze pozerował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
o ja cie krece co za wywiad xDDD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC on Fuel 6 Makao wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

DREAM 18 + Glory 4 SPECIAL NYE

WHEY premium