SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja mam zawsze najgorsze zakwasy (czy ten stan bolących mięśni) nie na 2 dzień po treningu, a 3 :d także wiem co przeżywasz ;D ja zaczelam sie rolowac foam rollerem. W trakcie rollowania nogi bolą max, ale na 2 dzien czuje sie znacznie lepiej :) dlatego polecam Ci ten wynalazek hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laura Próbowałam kiedyś tego wynalazku i .. do najlepszych wspomnień tego doświadczenia nie zaliczam
Rzeczywiście potem ulga była , ale podsumowując bilans zysków i strat , stwierdzam ,że straty są zdecydowanie większe

02.01.2014 DT

Trening
klatka piersiowa
1. Wyciskanie na maszynie 4x10-15
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x10-15
3. Rozpiętka na ławce skośnej 4x10-15
barki
1. Unoszenie sztangielek na boki siedząc + unoszenie odważnika do przodu oburącz 4x10-15
2. Unoszenie sztangielek na boki w opadzie tułowia + szrugsy ze sztangielkami 4x10-15
triceps
1. Wyprosty przedramion na górnym wyciągu chwytem linowym 4x10-15
2. Pompki na ławeczce 4x max + wyciskanie francuskie sztangielki oburącz 4 x 10-15
+ 35 min cardio .

Ciężko dzisiaj było , a to cardio to już tragedia , resztkami sił

Dieta :
1. 50 g płatki owsiane + 30 g whey + 10g orzechy laskowe
2. 2 jaja + 50 g płatków owsianych + 50 g truskawek + 10 g kakao
3. 50 g płatki jaglane + 30 g whey
4.100 g kurczak + 50 g makaron
5. 100g kurczak + 10 g orzechy laskowe

Strasznie monotematyczna ta moja dieta , ale nie chcę mi się nic kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Chociażby cukinia czy świeży ogórek/ pomidor?
Jakie domowe spa sobie zafundowałaś?
Monotonna dieta najlepsza tylko ta Twoja to strasznie uboga jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
A po co kombinowac skoro szama wchodzi? Monotematyczna by byla gdybyś miala to samo w 3,4 posiłkach hehe ;D zgadzam sie z Doris- wlasnie, malutko jesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Jak smakują płatki jaglane? Zawsze chciałam spróbować, ale cenowo wychodzą dużo drożej od owsianych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris Cukinię dodaję właśnie do omletów :) ale samej to nigdy nie jadałam .
A co do mojego "spa" to zaczęłam od długiej kąpieli w wannie , poleżałam w jakimś olejku przy świeczkach z biedronki
ale sama i bez truskawek w czekoladzie i szampana , słabooo :( Potem ponakładałam a to odżywkę na włosy , maseczkę na twarz i dużo balsamów ,i dalej leżałam taka sytuacja :)

Niestety malutko , wiem ale co zrobić jak przy wyższych kcal nic nie chce spadać ?

Julcziik Sama nie wiem jak to określić . Są bardzo rozdrobnione , jak taka papka dla dzieci , u mnie czuć przede wszystkim odżywkę , którą do nich dodaję ;) Bardzo lubię , ale niestety sycą na dużo krócej niż owsiane


Zmieniony przez - Hannah00 w dniu 2015-01-02 22:00:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Dla mnie płatki jaglane sa aż za bardzo rozdrobnione, wystarczy je wrzątkiem zalać i odrazu robi się z nich papa. Na redukcji kwasowo, bo ledwo zjesz i odrazu po nich ssanie :D ale w smaku sa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
O prosze jak to samemu w domu mozna sobie tez fajnie dogodzić ;)
Cukinie do obiadu najlepiej ugrilowac badz rzucic na patelnię pokrojoną np w kostke i opruszona ulubiona przyprawą- u mnie jest to wegierska.
W sumie to nie wiem za bardzo po co redukujesz skoro dobrze tzn bardzo dobrze wygladasz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja własnie lubię takie papki : ) Ale tak jak mówisz Laura , chwila po posiłku i głód łapie . Można polecić osobom , którym ciężko duże ilości jedzenia wchodzą 100 g takich płatków spokojnie można jeść i wcale się tego nie czuje :)

Doris można , można tylko trzeba mieć dużo czasu , bo to jednak trochę schodzi ..
ta węgierska przyprawa to ta do gulaszu ? : >
A redukuje dlatego ,że chciałabym przepalić trochę tego fatu i zobaczyć co zostanie potem zaczynać coś budować z mniejszą ilością tkanki tł. niż mam w tym momencie . A drugi powód to taki,że przestałam mieścić się w ubrania
Sama nie wiem co dla mnie w tej chwili byłoby najlepsze , jestem niezdecydowana strasznie, raz myślę tak , a raz inaczej, gubię się w tym wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
węgierska do kuraka z kamisa

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium