SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie - zaczęłam od deski zamiast nart i tak mnie strach obleciał, że teraz boję się jednego i drugiego
Kask musi być! najwazniejsze bezpieczeństwo

Uważaj wieczorem na siebie w tym lesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amber , jeszcze nic straconego trzeba się przełamać , potem jakoś idzie
Spokojnie , u mnie żaden zboczeniec po lesie nie grasuje .. Chyba tzn. w każdym razie ja dzisiaj nie spotkałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
300 g kapuchy na posiłek? O jejku ! Gdzie Ty to mieścisz? Nie dziwię się wcale, że miałaś takie akację :D Zmniejsz o połowę i zobaczysz czy jest różnica, tylko nie przez dzień czy dwa bo to zdecydowanie za krótki czas by coś móc obiektywnie ocenić. Super, odpoczywaj ;)

To mówicie, że deska trudniejsza niż narty? Aha, czyli porwałam się z motyką na słońce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Hannah00
Amber , jeszcze nic straconego trzeba się przełamać , potem jakoś idzie
Spokojnie , u mnie żaden zboczeniec po lesie nie grasuje .. Chyba tzn. w każdym razie ja dzisiaj nie spotkałam


daleko ten las?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ja mam tylko 50 g ryżu i 100g kury , a żołądek całkiem pojemny więc coś trzeba wrzucić..

Wg mnie dużo trudniej się jeździ na desce , a już najgorzej jak wyciąg jest orczykowy to zanim wjadę na górę to przynajmniej jedną glebę muszę zaliczyć ale za to wrażenia są trzy razy mocniejsze , niezapomniane wręcz


Rokko Ja jestem "leśny człowiek " Mieszkam jakieś 20 m od lasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
20 metrów od lasu? Bałabym się zasnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest źle ,życie obok lasu ma też swoje uroki

31.12.2014
Ostatni trening w tym roku

1. Wyprosty podudzi siedząc 3x10-15.
2. Przysiady ze sztangą 3-4x10-15
3. Wypychanie ciężaru na suwnicy 3-4x10-15
+ wykroki 3-4x max
4. Wyprosty podudzi siedząc 3-4x12-15
+ przysiad bułgarski 3-4x max
5. Łydki siedząc na maszynie 8-12x15-25
+ Wspięcia na palce stojąc z palcami skierowanymi na zewn. z cc
. + z palcami do wewn. 8-12xmax z cc

Po treningu czworogłowych nie robię żadnych aerobów , bo nie mam na to siły
Bardzo lubię ćwiczyć czwórki , bo czuję je i na treningu i dzień po, a właściwie nawet dwa dni po

Dieta:
1. 50 g płatki owsiane + 30 g whey + 10g orzechy laskowe
2. 2 jaja + 50 g płatków owsianych + 50 g truskawek + 10 g kakao
3. 100 g kurczak + 50 g makaron
4. 2 jaja + 50 g płatków owsianych + 50 g truskawek + 10 g kakao
5.100 g kurczak + 50 g makaron
6. 100g kurczak + 10 g orzechy laskowe
7. 3 jaja

Robię dzisiaj sobie " dzień dziecka " i wpadną dwa nadprogramowe posiłki , bo spać pójdę pewnie dopiero ok. 3

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i przede wszystkich takiej formy jaką sobie wymarzyliście



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leśny człowiek? odważna jesteś kiedy jest śnieg las wygląda tak jaśniej i wydaje się bezpieczniej
Sylwester udany? Tobie też życzę wystrzałowej formy w Nowym Roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wierzę, że masz za mało jedzenia w takim razie i dlatego podbijasz ilość warzyw aczkolwiek te 300 g kapusty kiszonej to dla mnie szoook :D Może spróbuj po prostu dorzucić jakieś lżejsze warzywa?
Wszystko ma swoje plusy i minusy także zazdroszczę w pewnym stopniu tak bliskiej ogległości od lasu.
Szczerze mówiąc ja ani razu sama nie wjechałam na desce po wyciągu, musiałam z instruktorem by się nie wyEbać :D To chyba trudniejsze jeszcze niż sama jazda :D

Wszystkiego najleeeepszego w nowym 2015 roku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amber Chyba tylko wydaje się bezpieczniej , bo w zimie dużo gałęzi łamie się pod ciężarem śniegu i coś ciągle "strzela"
A sylwester na spokojnie , w kameralnym gronie u kuzynki , nie pojadłam ani nie popiłam , byłam tylko 3 godziny , a potem do domu i spać
ale wolę taką opcję niż ostry melanż
a dziękuję dziękuję


Doris
Może głupie pytanie ale jakie to są lżejsze warzywa ? wszystkie ugotowane ?
taaaaaak , wjechać na góre to wyzwanie , potem już z górki, dosłownie
Najfajniejsze są wyciągi krzesełkowe , wtedy nie trzeba się martwić o nic , siada się i jedzie :)
Dziękuję


01.01.2015 DNT
Błogie lenistwo , od rana do wieczora Poodpoczywałam , zrobiłam sobie "domowe spa" , nadrobiłam zaległości w serialach
Dzień zaliczam do udanych

Dieta :
1. 50 g płatki owsiane + 30 g whey + 10g orzechy laskowe
2. 2 jaja + 50 g płatków owsianych + 50 g truskawek + 10 g kakao
3. 100 g kurczak + 50 g makaron
4.100 g kurczak + 50 g makaron
5. 100g kurczak + 10 g orzechy laskowe


Obudziałam się dzisiaj z jeszcze większymi zakwasami na nogach niż wczoraj
A tu trzeba po treningu klatki , bareczków i tricepsów jakieś areoby robić ,ciężko będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium