SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
SebastianMielecki
RoLi5400
na redukcji czesto napadł mnie smak na wlasno reczne mielenie miesa :D

Ja bardzo często jadłem na redukcji mielone, dodawałem przyprawy, cebulę i robiłem pulpeciki, wychodziło super.
Choć w sumie na redukcji wszystko smakuje.


po treningu w 90 sekund zjadłem wczoraj kure z ryżem. smakowała jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi sznycle zawsze takie twarde wychodzą ,że ciężko je nawet pogryźć

SebastianMielecki te pulpety to pieczone czy na patelni ? :D

Doris.K

Nauka z kolega? Hmmm brzmi ciekawie - moze jednak COS potrenowaliscie ;)


Amber872.
aha no dobra nie wnikam co robiliście a może jednak nie będzie tak źle i obejdzie się bez poprawki


Nie przyznaję się do winy


30.01.2015 DT
Trening :

Dwójki + łydka
1. Uginanie podudzi leżąc 4x10-15
2. Martwy ciąg na prostych nogach 4x10-15
3. Przywodzenie
+ odwodzenie na maszynach 4x10-15
4. Pośladki na maszynie klęcząc
+ pośladki na maszynie stojąc 4x 10-15
5. Łydki siedząc na maszynie 8-12x15-25
+ Wspięcia na palce stojąc z palcami skierowanymi na zewn z cc
+ z palcami do wewn. z cc 8-12xmax

+ 30 min cardio :)

Dieta BTW 140/50/190
1. owsiane , whey , truskawki , migdały, mleko
2. jaja , drożdze , kakao , whey , mąka owsiana , banan
3. siemię lnianie , ryż , kurczak
4. j/w
5. twaróg , kakao , orzechy włoskie

Dzisiaj waga z rana 57,7 :) ja już nic z tego nie czaję , przestanę się chyba ważyć

Dzisiaj barki wpadną , a potem uczę się ze statystki jakiś gotowiec podobno jest , ale nie wiem nawet jak się do tego zabrać :)
czekam ,aż dobrzy ludzie wstawią rozwiązania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Takie i takie robiłem. Na patelni zalewałem wodą i dusiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
SebastianMielecki
RoLi5400
na redukcji czesto napadł mnie smak na wlasno reczne mielenie miesa :D

Ja bardzo często jadłem na redukcji mielone, dodawałem przyprawy, cebulę i robiłem pulpeciki, wychodziło super.
Choć w sumie na redukcji wszystko smakuje.

ja tak samo, na redukcji sam ryz ma swój "smak"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam nawet na masie wszystko smakuje :D oprocz szpinaku ktory mi ostatnio Hekade polecil, ale jakos jem na sile %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Czym dłuższa masa, to więcej rzeczy przestaje smakować i apetyt coraz gorszy.

Szpinak bardzo smaczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokaldnie, dlatego jak tylko nie dam rady jesc ile mam zjesc to zamiast ladowac czity ucinam 2 tys kcal na 2-3 tyg a pozniej znowu apetyt jest i wszystko idzie lepiej niz wczesniej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hannah te 57,7 to dobrze czy źle bo już nie pamiętam ile ostatnio było :D
Szpinak---- uwielbiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris od momentu założenia dziennika 1 kg w dół :) ale przez ten czas dieta nie zawsze była trzymana , więc to chyba całkiem niezly wynik , chociaż że mimo ,że kg mniej to cm pokazuje więcej tj na wysokości pępka ,albo brzuchu :D

Szpinak też lubie , ale wszędzie widze zamrożony w jednym kawałku , a pół kg na raz to trochę za duzo jak na mnie

W sobotę ćwiczone były barki , dieta wg założenia :D
W niedziele DNT , chyba ,że skakanie przed TV uznać za Cardio :D Nasi chłopcy mało nie wpędzili mnie do grobu :D myślałam ,że zejdę na zawał ! , ale własnie za to kocham piłkę ręczną , potem następny mecz i tak do nauki zebrałam się dopiero o 20 , miałam ciężką noc

Dzisiaj DNT , egzaminowy raczej :D został mi do napisania jeden egzamin , Statystyka :'-( ale pier.. nie uczę się , idę na lajcie , na przypale albo wcale hehe już raz się tak udalo :D

Dieta BTW
: 140 /50/200
1. whey , owsiane , orzechy nerkowca
2. banan , orzechy
3. chleb żytni , pastrami
4. kurczak , ryż. drożdze
będzie :
5. twaróg , kakao , orzechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Lepiej, żeby leciało powoli ale na ' stałe' niż nagle i po chwili efekt 'DżoDżo ' :D
Statystyka - uwielbiałam akurat to ale to tylko i wyłącznie dzięki niezwykłemu dr Ambroziakowi ;)

No to moja droga - POWODZENIA ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium