SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Hannah00

A jeśli chodzi o carbo to chciałam je dać miedzy treningiem siłowym a aerobami , ale wybór jednak chyba padnie na bcaa, jest to jakaś lepsza opcja ?


wodę. najlepiej niegazowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyczuwam szyderę kompletnie się na tym nie znam , dlatego pytam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Kamilowi chodzi o to, że nawet nie pijac nic miedzy siłowym i aerobami nie pogubisz mięśni. :)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Główny przekaz zrozumiałam , ale niewątpliwie to było podszyte ironią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może jednak warto byłoby pomyśleć nad jakimiś zawodami jak już będziesz zadowolona ze swojej sylwetki ( w sumie to już powinnaś być ) ;)
Z jakiego miasta pochodzisz?
Dietę układałaś sama? Tą którą obecnie tutaj rozpisujesz od kiedy lecisz? Nie wiem za bardzo gdzie widzisz ten tłuszcz u siebie, że chcesz redukować, jesteśmy praktycznie w tym samym wzroście a ja ważę prawe 10 kg więcej ;D
Do jakiejś konkretnej wagi lecisz czy interesuje Cię zadowolenie z odbicia w lustrze?

Odnośnie tego carbo i bcaa to ja bym wybrała również BCAA, np BCAA G- POWDER. Ma ona w sobie dodatkowo glutaminę, sama z takiego korzystam a cena jest przyzwoita. Ewentualnie jeżeli cena nie ma aż takiego wielkiego znaczenia proponuję nasz nowy produkt ReLoader - ma on w sobie nie tylko bcaa ale też dość szeroki aminogram. Idealnie nadaję się zarówno przed treningiem jak i po wysiłku siłowym bezpośrednio po cardio. Stosując ReLoaera miałabyś przy okazji możliwość przekonania się jak na Ciebie działają 'substancję pompujące' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie nie wybiegam tak daleko w przód Nie wiem czy się nadaję do tego sportu , bo do tej pory wszystko było tak " na luzie"
Studiuję w Lublinie
Ta dieta jest moja modyfikacja diety od dietetyka . Leciałam nią od początku grudnia , miałam teraz 3 dniową przerwę na święta
Chciałam zrzucić jakieś 4,5 kg na spokojnie a potem zacząć budować mięcho

Dziękuję Doris za pomoc, o taką właśnie odpowiedz mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
barteklip9
Kamilowi chodzi o to, że nawet nie pijac nic miedzy siłowym i aerobami nie pogubisz mięśni. :)


żle mnie zrozumiałaś Aniu. Katabolizm nie zje Cię. Masz kasę to kup to co pisze Doris.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie ma za co, jakby co pisz śmiało;)
Ma być na luzie - wtedy sprawia to największą przyjemność. modyfikowana dieta od dietetyka - dobre ;) Dużo w niej musiałaś pozmieniać?:)
Przed grudniową przemianą ile było na liczniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różnica to tylko 1,5 kg, było 60 co prawda spało 2,5 ale .... były święta hahah
Duuużo zmieniałam , było bardzo mało białka , nie było odżywki , kurczak był tylko raz dziennie ,było sporo owoców , przeglądałam dzienniki i starałam się to jakoś połączyć
Mam nadzieję ,że wyszło całkiem nieźle

Rokko okej , może jestem za bardzo przewrażliwiona, posądzałam Cię o jakieś źle intencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
2,5 kg w ciągu miesiąca to bardzo zdrowy wynik ;) Święta, święta - no tak ( spokojnie, to co przez nie wpadło jutro/ po jutrze powinno uciec ;)
Oczywiście, ze wyszło Ci to całkiem nieźle aczkolwiek ja bym się chyba zapłakała przy takich ilościach jedzenia - MAŁO :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium