SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zazdroszczeeee ;)
Przeciez Ty mozesz kilogram tych paczkow zjesc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaj**iscie to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no no talia prawie jak u mnie :D na razie i tak widze jest do przodu :D wiec podkreć kcl i sie wylecz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dodam jeszcze jedno ...
WIĘCEJ FOTEK !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ładnie wchodzę a tu taka niespodzianka
Popieram Doris - więcej fot!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber w razie czego bedziemy ja meczyc az sie zgoooodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za miłe słowa Ostatnio praktycznie nie trzymałam miski ( co powiem szczerze, bardzo mi się spodobało )
i wygląda to całkiem nieźle , cuda Co prawda nie jem syfu , bo nie lubię , jem zdrowo , nie liczę , od czasu do czasu wpadnie coś zakazanego, ale panuje nad tym ,żeby wpadało z umiarem , nie mam ochoty rzucać się na syf jak kiedyś , taki mój mały sukces :)

Stasiakov tak , w obręczy barkowej jest ok 10 cm więcej niż w biodrach :D ostatnio mierzyłam i byłam w szoku , bo byłam przekonana , że biodra mam wielkie , ale ja już tak mam , że nie potrafię na sb obiektywnie spojrzeć , więc widokiem w lustrze sugerować się nie mogę

Doris pączek wpadnie to na pewno , ale chyba kg to bym nie zmieściła

Cielu7 haha , jakie porównanie :D miło

Amber872. Jak będzie co wrzucać heheh : - ) ale mam nie mały problem , bo lustra fajnego w mieszkaniu nie mam , tylko w domu , a siostra się zbuntowala i nie chce mi wcale fotek pykać :/

Waga z rana 57,7 kość biodrowa rano wychodzi , lubię to .
Czuję się juz lepiej mogę normalnie mówić , mogę normalnie jeść i spać :) po kilku dniach męczarni człowiek zaczyna cieszyć się z małych rzeczy :) Co prawda zaczął mi się kaszel i katar , nie wiem czy "coś nowego" mnie bierze , czy to kolejny etap w leczeniu anginy


Smacznych pączusiów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Taka gora by mi sie przydala - jakbys chciala sprzedac to pamietaj ze jestem pierwsza w kolejce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hekade powiem szczerze,że tak ciężko jak przez ten miesiąc nie ćwiczyłam w życiu ... po treningach ledwo żyłam :D

Doris po co Ci moja ? :D jak masz 20 x lepsza :D

jeszcze tutaj małe porównanie:D
zdj po lewej robione na początku październiak , a to po prawej jakies 3 tyg temu chyba :) nie pamiętam dokładnie :D
różnica jakieś + 5 kg :)

CHyba nie dodawałam tego zdj , jak to jest powtórka to przepraszam





edit: zdjęcie jest starsze chyba jednak troszke , ale nie wiem z kiedy


Zmieniony przez - Hannah00 w dniu 2015-02-12 13:11:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium