SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Here we go ! DT Anny

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ładny zestawik ;) Jakie smaki masz białka ?
U mnie też jutro odpoczynek - 3 dni treningowe pod rząd chyba wystarczą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Daj znać jak smakuję baton, bo chętna do zakupu jestem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cream i vanila - to moje ulubione smaki bardzo dobre, aż by się chciało je jeść same na "sucho" w nieograniczonych ilościach

A batona to siostrze oddalam , jęczała coś,że snikers leepszy , ale nią bym sie zbytnio nie sugerowała , bo ona je tylko i wyłącznie słodkie serki, białe buły i zapiekanki non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A jak siostra wygląda?:)
Jesz białko na sucho? Nie no tego to jeszcze nie słyszałam:D
Ja tak jadłam tylko jakieś kaszki/ kleiki - tzn podkradałam młodszej siostrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mama to zawsze coś poradzi ;)
Też te smaki białka bardzo mi pasowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amber Wybacz , ale nie podzielę się , będę samolubem hehe

Doris A siostra szczuplutka bardzo , 158 cm i 44kg :) Całkiem sporo się rusza , bo gra w dwóch sekcjach , je samo śmieciowe żarcie , ale w bardzooo bardzoo małych ilościach. Potrafi na śniadanie zjeść pół białej bułki i na tym tylko dotrwać aż do 16
Potem wpadną jakieś chipsy, frytki i jeśli chodzi o kcal wychodzi na zero :)

Jem proszek łyżeczkami :) jest taki słodziutki , zaspokaja mój apetyt na słodycze
a tych kaszek dla dzieci nie próbowałam nigdy , nie mam młodszego rodzeństwa , ale słyszałam od też bardzo wybrednej koleżanki ,że nie za dobre to :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak to nie za bardzo? Dla mnie te kaszki jedzone na sucho były lepsze niz czekolada :D
Co do siostry - to w takim razie nic dziwnego, ze szczupla - non stop w ruchu. Zazdroszcze ;)
Oby tylko za jakis czas nie byla 'chudym tlusciochem' - waga niska, zero miesni tylko kosci porosniete warstwą tluszczuku - jej przy sporcie to raczej nie grozi ale niestety jest bardzo duzo mlodych dziewczyn wygladajacych wlasnie tak. A tu przeciez nie waga a wygląd sie liczy;)

Co dzis u Ciebie dobrego?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde a juz myślałam
No cóż jakoś muszę to przezyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już zaczyna się taka trochę robić , chociaż waży mniej , objętościowo jest jej więcej , ale ja się w sumie z tego cieszę , bo musi być jakaś sprawiedliwość na tym świecie

Amber , pomyślę jeszcze , może zrobię jakiś wyjątek : ) jak zaproponujesz coś w zamian jestem w stanie iść na ustępstwa

08.01.2015 DNT

a co dobrego u mnie było dzisiaj ? Po pierwsze to owsianka na śniadanie mmm Po drugie to dostałam piąteczkę z kolosa z matematyki i jestem zwolniona z egzaminu akurat zwolni mi się miejsce na trejning podczas sesji ! :)
a tak to ciężkie czasy nadchodzą dla studenciaków , zwłaszcza, że ja nie jestem z tych osób , które lubią uczyć się regularnie ,
muszę materiał z całego semestru opanować w jeden miesiąc , zaczyna się więc wyścig z czasem
aaa i z pozytywów to nie czuję głodu - po tych podwyżkach -w trakcie dnia , dopiero wieczorem mnie trochę łapie : )

Dieta
Moja dieta wygląda następująco :
1. 75 g płatki owsiane + 30 g whey + 10g orzechy laskowe
2. 2 jaja + 75 g płatków owsianych + 100 g truskawek + 15 g kakao
3. 100 g kurczak + 75g makaron
4. j/w
5. 100g kurczak + 10 g orzechy laskowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
a ściagi :D? słuchawki bez przewodowe do ucha nie funkcjonuja na twojej uczelni :D?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HEKADE - Przygotowania do zawodów 2015.

Następny temat

DT Bobeuszz - Fat to Fit

WHEY premium