SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczecie no we go Cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Witam bralem przez 6 miesiacy testo Enan 1ml co 3-4 dni wyj**alo mi estro dwukrotnie ponad norme pod koniec cycklu dopiero zrobilem badania i tez pod koniec cycklu zaczelo mnie syfic barki plecy klata zbilem estro letrozolem do normy I Wazedlem na odblok wbilem 20 tys jednostek hcg I 30 tabletek clomidu zjadlem. syfy wyskakuja ale juz umiarkowanie aktualnie wyglada to tak dodaje zdj w zalaczniku jestem ja kos 2.5 miesiaca po skonczeniu odbloku chcialbym zaczac nowy cykl. Na krotkim tesciu tylko obawiam sie ze mnie moze znowu strasznue wysyfic jaka jest przyczyna tych prysczy jak niedopuscic do tego na kolejnym cyklu czy to jest nieuniknione








Zmieniony przez - Mejek w dniu 2021-04-29 22:32:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
Jeśli chodzi o Izo to radzę taką kurację przeprowadzić pod okiem lekarza, dobierze Ci dawki i zleci badania watroby bo izo daje mocno po alt asp, poza tym kuracja trwa przynajmniej 10 miesiecy wiec na recki wyjdzie sporo taniej, można przy tym lecieć na testo ale z mocniejszych saa bym zszedł choć znam takich co izo lecieli na trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Taka Twoja uroda
Można kombinować z antybiotykiem
Ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Gdzie ta ankieta sie znajduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
1. WIEK:24
2. WAGA:96
3. WZROST:196
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:105
-udo:62
-talia:102
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 18 miesiecy
6. DIETA: nie mam wyliczanej diety
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 6 miesiecy cykl na testosteronie enan
8. TRENING: wykonuje fbw po 1 Cwiczeniu na kazda partie 3 serie 10/8/8 powtorzen z dokladaniem ciezaru
9. CEL CYKLU:Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2-3 miesiaca po odstawiwniu
11. POZIOM BF%:25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):szczupla
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:umiarkowane owlosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:70kg serie
-martwy ciąg:nie wykonuje
-przysiad: 50kg serie





Zmieniony przez - Mejek w dniu 2021-04-30 08:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Ankieta dodana czekam na informacje pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 55 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12587
Syfy to jeden ze skutków ubocznych saa, jednym wywalają innym nie, inni za to maja inne skutki jak gęstość krwi, nadciśnienie, łysienie itp. na Ciebie trafiło syfienie, możesz się wspomagać lekami tak jak pisał Flex,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Jw Pozatym syfy to również kwestia odżywiania . Nie masz diety , wiec przy saa to błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Ogolnie Jem od 18 miesiecy w sensie nie wyliczam Bialka I wgl zawsze jem tak samo
Rano 5 jajek ciemny chleb potem owoce owsianka yogurt naturally pozniej mieszaam rozne miesa raz takie raz takie macaroni ryze itp pozniej cos jesc zzw przegryze na co mam ochote I na wieczor twarog caly z rzodkiewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Wiec jak z tym antybiotykiem czy to Dziala napewno czy sa jakies inne sposoby wogole gdzies kiedys wyczytalem. Na forum tutaj ze jesze jeden hormon oprocz estriadiolu lub cos innego w organizmie odpowiada za wyskakiwanie prysczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1725
Widze pomoc profesionalna..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovitrelle - przelicznik dawek do HCG

Następny temat

Hormon wzrostu

WHEY premium