SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HIIT Optymalny trening do zrzucenia tłuszczu?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
A czy mogę ćwiczyć tak, że:
Poniedziałek, Środa, Piątek - siłownia
a Sobota i Niedziela Hiit ? Czy raczej nie robić tego 2 dni pod rząd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Moj HIIT na biezni:

5 min trucht 10x 20sek sprint / 40 sek trucht, 5min trucht.

OK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Witam!
Mógłby ktoś podać przykład tego treningu na rowerku stacjonarnym ? Co najmniej raz w tygodniu kopie piłkę więc kondycję jakąś tam mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Ja redukuję na pół-tradycyjnie :)

Trening HIT + areoby nisko intesywne (poprostu wysiłek 2-3h)
I jestem zadowolony xD
Po treningu HIT to bym tylko spać mógł no i irytują mnie zakwasy ale są szybsze efekty no i masa+kondycja idzie na nóżkach (no ale ile można się męczyć) xD Pozdrawiam
Wolę spacerować z mp3 i myśleć o laskach niż biegnąć i myśleć o śmiercie hehehe nie no xD

Pozdrawiam ale to mój sposób xD

Zmieniony przez - shefu w dniu 2008-10-19 23:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Lepszy będzie efekt jeśli będę robić 2razy w tygodniu HIIT bezposrednio przed basenem?

i czy takie coś to wogóle HIIT?

60sek spokojnego biegu
30sek truchtu
30sek sprintu
60sek truchtu
30sek sprintu

60sek marszu

60sek truchtu
30sek sprintu
60sek truchtu
30sek sprintu

60sek spokojnego biegu

Zmieniony przez - Daniel857 w dniu 2008-12-21 17:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 640
sprinty sa IMO malo wymagające. 300m to trochę mało - moze dlatego ze biegne na biezni. jakas propozycja modyfikacji? Ostatnio biegłem 6x300m z przerwa, predkoscia 14 na godz. Bylem mokry, serce walilo - slowem raj. Moze byc tak?

bieganie na dworze odpada, bo w centrum wwy bym sie najadl tylko smogu. moze wiosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
Pytanie odnoście HIIT na rowerku stacjonarnym

Generalnie trenuje 3x na siłowni jednak trochę obrosłem gdyż nie do końca diety się trzymam. Jakiś miesiąc temu zacząłem w dni nietreningowe jeździć na rowerku od 30 min... aktualnie jeżdżę 3-4x w tygodniu po 60 minut wieczorami... Wg wskazań licznika średnia prędkość 23kmh, i spalone +- 550kcal... Jednak nie przynosi to żadnego większego efektu a trochę wysiłku to mnie kosztuje dlatego zainteresowałem sie HIITem i stąd moje pytanie... Czy do aerobów można dodać Hiit w takiej postaci... pozostawię 3-4x rower w tygodniu po 60 minut gdyż juz do tego przywykłem tylko w trakcie dodać Hiit... powiedźmy po rozgrzewce wstępnej 10-15 minut na początek 3-4 obwody po 30/30s. czy takie coś jest dopuszczalne i nie sprawi przetrenowania ? i z każdym tygodniem będę zwiększał o 1 obwód aż dojdę do 10 i na takim poziomie pozostanę ? Jeśli jeżdżę na poziomie trudności 3 to czy na Hiit powinien go zwiększyć a w czasie wyciszenia spowrotem obniżyć ? Z góry dziękuje za odp.

Pozdro.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
w okresie zimy to nie mam za bardzo jak wykonywać aerobów i jeździć na rowerze, więc jeśli w domu będę wykonywał takie cwiczenia w szybkim tempie po 2-3 minuty każde to to się zalicza pod HIIT:
-pajacyki
-truch w miejscu z wymahami ramion na przemian
-sprint w miejscu

niektóre ćwiczenia zapamietałem jak jeszcze chodziłem na Muay THai to robiliśmy przed i po rozgrzewce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzy pytanka do planu

Następny temat

-=HST=-

WHEY premium