SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102791

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 803
Nie gadajcie ze taki wolnoy... jak na 110kg+ Golota naprawde nie jest az tak wolny... tylko te lewe proste jakos dziwnie mu wychodza ale prawy ladnie i szybko wchodzi. W sumie to chyba lewa reka po kontuzji jest wiec moze dlatego. Z wielkim szacunkiem dla Goloty stawiam dla Adamka. Mlodosc powinna zwyciezyc. Tak powaznie to nie rozumiem ludzi, ktorzy chca zeby GOlota wygral. Czemu tak chcecie? Golota juz praktycznie nic wiekszego nie osiagnie w boksie ma swoje lata a Adamek ma jeszcze lata przed soba i moze naprawde zawojowac. Wiec zobaczymy. Adamek przegra to mysle ze koniec marzen i nie bedziemy mieli zawodnika takiej klasy juz w boksie. Bedziemy ogladac nedzne walki z udzialem polakow przeciwko kelnerom ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
ma wygrac ten, ktory bedzie lepszy i tyle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
ludzie gołota to juz dzidek adamek jak go *******nie to mu kosci sie rozwala ze starosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczcie sobie ten filmik na sport.pl
Goloty z tarczowania. Dla mnie wogole lipa i nie przygotowany. Ciosy zadaje bez jakiejkolwiek obrony druga reka.
Adameg go wystrzela i malo tego obstawiam ze go wsadzi na dechy. A na pewno 1-2 knockdowny beda podczas walki.


Ale ogolnie ta walka nic adamkowi nie da. Jak wygra to i tak ciezkiej nie zwojuje a jak przegra to bedzie juz nie dobrze dla niego.

Cos slyszalem ze sie na kliczke mierzy ale moim zdaniem to za wysokie progi na jego nogi.

On nie jest rojem jonsem a nawet jakby to roj wchodzil do ciezszej jak ta kategoria miala kryzys.

Adamek sie na kliczce zatrzyma jak na betonowym murze.

A jeszcze w szybkosci adamek golota to tak jakby slon na wyscigi gepardem stawal.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-10-21 20:48:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
mam pytanie ,ile w bicu ma adamek bo ktoś pisał ,że 43cm a on ma chyba 40cm ,gołota ma podobno 46cm i na tyle wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 501 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3582
Po 5 ostatnich postach jestem pewien że ten kraj nie ma już przyszłości...Boks jest na tyle nie przewidywalnym sportem że wynik ciągle pozostaje sprawą otwartą.Jednak gdyby w sobote to był ten Gołota z chociażby 2004 roku, to Adamek nie wiedziałby w którą strone do Gilowic

Zmieniony przez - WBC22 w dniu 2009-10-21 21:02:53

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Mam nadzieję ,że Adamek poczuje trochę "razów" od prawdziwego ciężkiego jakim jest Andrzej i przejdzie mu ochota na walki w heavyweight...

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
gołota jest jak jaszczomp duży i silny
adamek natomiast jak koliber, mały i szybki


wynik starcia tych ptaków jest chyba oczywisty nie:)?

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Andrzej Gołota "Tych dziwek to mu nie daruję!"





Polska walka stulecia już za kilka dni więc emocje coraz większe. Andrzej Gołota jest bardzo pewny wygranej i twierdzi, że gdyby miał wątpliwości to nie zgodziłby się na walkę z Tomaszem Adamkiem. Gołota potwierdził także, że Adamek "narobił mu w życiu smrodu" podkreślając, że najgorsze były jego ostatnie wypowiedzi o "dziwkach". - Tych dziwek to mu nie daruję! Właśnie za to będę go w sobotę lał po gębie! Przepraszam... Mistrzowi świata należy się szacunek. Będę go lał po twarzy... - dodał "Endrju"
Przypomnijmy, że w marcu 2007 roku, Adamek podczas wywiadu udzielonego dla TVP nazwał autora książki "Tomasz Adamek historia prawdziwa" alfonsem, który d***** Gołocie załatwiał.


Zobacz artykuł Gołota kontra Adamek w sądzie.


http://sport.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/golota-kontra-adamek-w-sadzie,899465,6 

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Wedlug mnie to nieldanie przytaczac takie sprawy jakie mialy miejsce miedzy dwoma panami.





Wedlug mnie to bardzo nie ladnie ze takie sprawy sa poruszane w tym watku.Jesli mam byc szczerzy to mnie osobiscie sie to nie podoba ze gazety wycigaja brudy a ludzie potem puszczaja ploty ( nie cierpie tego).Po tym poscie widac jak u nas ludzie sa malutcy z calym szaczunkiem do tego forum kloca sie o (gowno) tak naprawde wedlug mnie sam stawiam na Golote nie jestem swiety.Boli mnie to bardzo ze jada na Golote ze uciekal z ringu a nikt z tych co to pisza nie mial by odwagi walczyc z gosciami z ktorymi mial przyjemnosc Andrzej Golota.Moja skormna opinia jest taka ze ta walka ma sluzyc temu zeby wypromowac Adamka w wadze ciezkej.Wkurza mnie to ze Adamek mowi ze chce kasy itp ale nie ma co sie o to obrazac i mowic ze to gnojek.Pewnie wiekszosc osob co teraz staja sie wielkimi fanami Goloty to nie pamieta jego walk w latach 90 chyba ze obejrzeli na necie.Ludzie nie zdaja sobie sprawy ile potrzeba pracy zeby zostac dobrym piesciarzem.Wiedzialem ze tak ten temat sie zakonczy ze zostna rzucane obelgi i beda kasowane posty.Ja jestem sercem za Golota bo uwazam ze mu sie to nalezy wiekszosc osob nigdy by nie wrocilo do boksu jesli by bylo w stosunku do nich tyle krytki i mieszania z blotem.Niech sie stanie co ma sie stac.







W
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium