SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102603

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932
No huh :D:D Muszę iść przed walkami do sklepu po popcorn No i będzie niezła walka :D
Hehe No no Andrzej żeby nie padł przed 6 rundą to by było fajnie bo co za szybko to nie zdrowo :)

Nie od razu Rzym zbudowano .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 847
Adamek raczej polegnie po którymś z prostych Gołoty. Na dobrą sprawę nie ma czym zagrozić dużo większemu i silniejszemu Andrzejowi - ani ciosu żelaznego Mike'a, ani uników/kontry w stylu Byrda. Dla mnie ta konfrontacja nie ma większego sensu - Gołota jest już i tak na bokserskiej emeryturze, a Adamek ma bardzo dużo do stracenia, a niewiele do zyskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Witam!

Zapraszam do dyskusji na temat dzisiejszej walki do naszego działu:
https://www.sfd.pl/Tomasz_Adamek_vs._Andrzej_Gołota_-_Kto_wygra_-t539792.html 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994







Andrzej jest niesamowity. 'JAKIE GRZMOTY TO BĘDZIE LANIE'

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
no widac ze edrriu przyjol juz kila bomb! ale i tak go lubie:) niech wygra najlepszy czyli Gołota Gołota!

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
D3ton4tor - Adam nie ma duzo do zyskania ?? Bezsensu, Endriu moze tak ale nie Adamek.
Bardzo wlasnie duzo ma - potwierdzilo to duzo osob w TV w tym wczoraj Diablo Wlodarczyk . Jesli wygra, to bedzie mogl sie poszczycic ze pokonal duzo wiekszego i wagi ciezkiej niemal ikone boksu - wykorzystujac to ze juz Golota nie jest to ten co przed 10 laty, a jak przegra to bedzie mogl z podobnego powodu sie wytlumaczyc - ze roznica wag i doswiadczenia przemawiala za Endriu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
ale jak adamek przegra to w wadze cięzkiej bd spalony....co z aty m idzie nie zarobi nigdy wymarzonych $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
- "Witaj, Andrzej"
- "What's up?"


jego sie nie da nie lubić
ja też już zaczynam mieć ciśnienie przed tą walką który by nie wygrał, emocje będą niesamowite ale serduchem jestem za Andrzejem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 847
Kadlubek - wypowiedzi różnych panów w tv nie są dla mnie dogmatami, mam własną ocenę sytuacji.
Przegrana Adamka z Gołotą, który w chwili obecnej nie liczy się w wadze ciężkiej żadnej poważnej organizacji, może spowodować spadek zainteresowania w tej kategorii wagowej, tym dobrym bokserem, no bo skoro nie dał rady emerytowi, to jak może poradzić sobie z kimś lepszym? W mojej ocenie Adamek powinien zacząć od bardziej lekkich bokserów wagi ciężkiej, a nie porywać się od razu na 2m kolosa cięższego o 20kg, tym bardziej, że nie ma powera w łapie. Może nie miał innych propozycji, dlatego wziął tę walkę... Dla Gołoty to jest starcie tylko o honor, bo do poważnego boksu już nie wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Też jestem za Andrzejem mam do niego sentyment mimo iż mam dopiero 18 lat Adamka jakoś nigdy specjalnie nie podziwiałem WAR GOŁOTA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium