SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102545

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
zaczyna sie tak jak walka Abraham vs Taylor czyli o 23 :00 lub później no chyba,ze te wcześniejsze walki sie skończą wcześniej,ale raczej wątpie bo reklamy juz zaklepane,czyli tak jamk mówi Rendan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
ok to jutro 10ciopak jakis trzeba kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym wywiadzie powinien sie jeszcze reporter zpytac z kim golota przegral jak walczyl z Lenoxem a pozniej z Tysonem.

Przegral ze soba samym bo dostal sygnal do mozgu ze kret jest w drodze do dupy.... I trzeba na dzban sie zawijac.

Najlepszy bokser 100lecia

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-10-22 23:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
Golota wygra:) 100pln na niego postawilem , i licze na wygrana:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
Kurde właśnie chciałem napisać że postawie na Gołotę ( dziś )100 pln ale widzę że mnie ktoś wyprzedził z tym pomysłem ^^^


Jak Adamek nie znokautuje Gołotę w 1-2 rundzie to już jest po walce, Gołota się spina na początku ale tak było tylko jak z murzynami walczył , białego to sklepie zresztą Adamek z nikim dobrym jeszcze nie walczył no raz to dostał w*******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzisiaj był dobry artykuł w "metro" na temat tej walki, i krótki wywiad z Adamkiem - chyba po raz pierwszy troche zluzował poślady i powiedział coś, co nie jest śmiertelnie poważne

na pytanie: "Czy nie jest pan zazdrosny o Gołotę?"
odpowiedział: "Zazdrosny jestem o moją żonę. Tylko."



Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-10-23 09:49:09

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Moja dziewczyna będzie kibicowała Adamkowi, "bo przystojniejszy". Mam nadzieję że Andrzej oklepie mu machę

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
Andrzej pokaż co to jest waga ciężka!

Adamek Gołoty nie zknockoutuje
Gołota nie wygra z Adamkiem na punkty

jeśli ko to tylko na korzyść andrewa!

go andrew!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
Czytam brukowe wywiady to az zal dupe ściska. Napewno takie slowa z ich ust by nie padly takie przekrety robia ze szok tylko zeby zlej krwi narobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
No nie wiem. Na konferencji prasowej Gołota powiedział "Ja kocham Adamka", na co ten odrzekł "Ja nie kocham Andrzeja bo jestem mężczyzną". Więc nie wiem czy nie mogłyby paść. Czasami potrafi pożartować...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

WHEY premium