SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Adamek - dyskusja po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102181

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
wiecie co ja tez myslałem ze gołota da rade ze wytrzyma prawie do konca ale to juz nie te czasy a adamek jest swietnym bokserem i widac ze zmiana wagi nawet nie dotkneła jego szybkosci a co kliczki to bym tej walki nie przesądzał Adamek przegrał tylko 1 walke i z tego co mi wiadono to po prostu nie był w formie na samym poczatku walki było widac ze adamek na poczatku nie atakował na maxa moze bał sie jakiegos mocnego ataku alb o chciał zrobic dobre show bo jezeli by go pokonał zbyt szybko to ludzie by sie zniechęcili do obu tych bokserów. Bardzo lubie gołote ale to juz nie jego forma ciosy o wiele wolniejsze od adamka ale i tak nie było az tak strasznie źle widac było ze tez mu bardzo zalezało ale którys musiał wygrac. Teraz powiinismy trzymac kciuki za adamka i zyczyc powodzenia w walce o tytuł mistrza swiata wagi ciezkiej a nie pisac ze niema szans albo ze nie da rady wiara i zaciecie potrafia zrobic wszytko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Poza tym. Gołota nie walczył dla pieniędzy, bo jest ustawiony i był już dawno. Walczył dlatego, że wierzył w to, że mimo wszystko może pokonać żmiję, którą wyhodował na własnej piersi. Moim zdaniem już to, że przyjął propozycję walki czyni go większym wojownikiem niż Adamka.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Przestań prosze Cie przestań wiekszym wojownikiem? on nie był nie jest i nigdy nie bedzie wiekszym wojownikiem od Adamka, Tomek jest jednym z najwiekszych wojowników jakich dała nam polska scena boksu a nawet najwiekszym z całym szacunkiem ale Gołota,Michalczewski,Włodarczyk razem wzięci nie pokonali by siły woli i waleczności Adamka, może cie się z tym niezgodzić ale to demokratyczny kaj i takie jest moje zdanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
BoloPL,moze masz rację,Rendan ty też,ale jak by pojawila siejuz propozycja walki,to ja bym sie nie zastanawial,po co jakieś eliminatory ?Owszem Adamek moze zawalczyć z kimś lepszym od Goloty,i spróbować jak w wadze cieżkej przyjmujse się ciosy,ale po co,przecież styl walki Adamka ma być jak z O'Neillem Bellem nie przyjmować ciosów lecz lewy prosty...

Rendan,proszę cie ja nie prowokuję,ale równie dobrze mozna zinterpretować tą walke jak to,ze Gołota polecial na kasę i po pojedynku sie śmial i a na konferencjach zachowywał siejak Pawel Janas przed MŚ w Niemczech w gałę,a wiadomo jak sie skopńczyło...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 01:07:46

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 01:08:05

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2009-10-25 01:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
No Adamek poleciał na kasę. Dla niego liczą się pieniądze, a nie to, żeby być najlepszym. I za to go nie szanuję.

EDIT:
Aha, chodziło Ci o Gołotę. Jak pisałem to widniało jeszcze "Adamek".

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-10-25 01:11:16

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Ale umiejętności ma,i tego nikt mu nie odbierze...Szanuj Adamka,bo boksera o tej klasie w Polsce nie widzę,a jak nie bedzie Adamka,to...Masternak nie jest zly,ale to nie klasa Adamka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Przestań chłopie kompromitujesz się, Adamek chciał walki z Hopkinsem chciał walki z Royem jego wina że wydygali? jego wina że stacje nie chciały tego pokazać? Adamek zawsze jak wchodzi do ringu wchodzi żeby pokazac dobry boks reszta zawsze to podkreśla i mówi prawde, na jego walke mozna iśc w ciemno i zapłacić słono bo wie się że się zobaczy konkretna walke a nie lizanie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
BoloPL,Rendan szacuneczek,idę spać,nara.Trzeba sie szanować mimo zażartych dyskusji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Masternak jest jeszcze młody i ma niesamowite perspektywy przed sobą. Może spokojnie zawojować CW.

Szanował będę tego, kogo uznam za stosowne szanować. Adamek na szacunek nie zasługuje w moich oczach. Jest dobrym bokserem, ale nie dobrym człowiekiem.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
niby skad ty to mozesz wiedziec według mnie adamek ma wiare i ma szanse byc najlepszym a ty rendan gadasz jakies totalne bzdury gołota byłby swietnym wojownikiem jezeli przegrąłby ta walke na puntky to wtedy mozemy mówic ze gołota jest lepszy ale tak naprawde to on juz wygałs był najlepszy ale wiek i psychika robi swoje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafał Simonides - relacja z Tajlandii cz. 1

Następny temat

Problem z Workiem

Wiecej